Imuniteto apsauga & stiprinimas

MANJISHTA
  • Širdžialapė drabsnė  palaiko organizmo gynybos sistemą ir imunitetą
  • Siauralapis bazilikas pagerina optimálníų kvėpavimo sistemos funkcionavimą
  • Migdomoji vitanija teigiamai veikia pavargusių raumenų ir sąnarių sindromą
  • Skėstašakis kamras skatina organizmo imunitetą, funkce ir kūno detoksikaciją
  • Dažinė ciberžolė padeda esant kvėpavimo takų, virškinamojo trakto, kepenų ir odos
  • Gali pagelbėti atsistatyti organizmui po erkių įkandimo pasireiškimo

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: virusinės ir bakterinės infekcijos, gripo simptomai, mononukleozė, imuninė sistema, žoliniai antibiotikai, Laimo liga, detoksikacija

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Jūsų arbatas gėriau jau būdama paauglė. Pirmoji patirtis su DALCHINI arbata buvo neįtikėtina, ypač gripo sezono metu, kai ši arbata tiesiogine prasme atvėrė mano kvėpavimo takus- kaip stebuklas. Vėliau, deja, man buvo diagnozuota boreliozė ir žinote, kaip yra pas gydytojus (griežtas stebėjimas ir daug cheminių vaistų, su kuriais mano organizmas su jautriu virškinimu nesusitvarkė) ir todėl aš taip pat naudojau MANJISHTA arbatą nuo boreliozės ir kito natūralaus gamintojo tinktūrą. Praėjus metams po to, kai man diagnozavo boreliozę, nei gydytojas, nei infekcinės ligos specialistas nesuprato, kaip galima taip greitai ją išgydyti. Su dideliu ryžtu ir vidinės energijos jėga toliau naudosiu šiuos puikius produktus. ☺ Labai ačiū.

Karin, Žiar nad Hronom

KATPHALA arbata yra puiki, kai „atšliaužia“liga. Kai tik pajuntu gripo simptomus, KATPHALA arbata suveikia per vieną valandą ir kiek įmanoma gydo. Arbatos dėka išvengiau daugelio negalavimų. Taip pat labai giriu AMALAKI gėrimus. Kai jaučiuosi išsekęs, gurkšnoju ir po kurio laiko būnu budrus. Pastebėjau, kad nuo tada, kai pradėjau gerti amalakį ir valgyti jūsų džiovintus vaisius, mano plaukai nustojo slinkti. Net ataugo naujų plaukų, nors to nepatyriau maždaug 15 metų. Man tai tikras stebuklas. MANJISHTA arbata puikiai tinka nugalėti virusus ir bakterijas. Išgeriu bent vieną puodelį per dieną. Jūsų džiovintas mangas yra absoliutus delikatesas. Dėkojame, kad siūlote šiuos gamtos stebuklus, kurie padeda žmonėms. Dėkoju.

Marta Brabcová, Praha

Sveiki, jau porą mėnesių naudoju Jūsų nuostabią MANJISHTA arbatą. Man ji labai padėjo. Labai ačiū. Jūsų svetainė taip pat puiki.

Tony

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

širdžialapė drabsnė, siauralapis bazilikas, migdomoji vitanija, skėstašakis kamras, dažinė ciberžolė, indiškasis agrastinis lapainis, plaukuotasis viršūklis, karpotasis viršūklis, paprastasis saldymedis, gulsčioji ragužė, rytinis koralmedis, baltasis santalas, azijinė centelė, plikasis viršūklis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

TULSI

Gerklė & bronchai

TULSI
8,49 €
-+

DALCHINI

Kvėpavimo takai & nosies ertmė

DALCHINI
8,49 €
-+

PRANA

Gyvybingumas & gyvybės energija

PRANA
8,49 €
-+

NAGARA

Limfinė & imuninė sistema

NAGARA
8,49 €
-+

KATPHALA

Temperatūra & kūno silpnumas

KATPHALA
8,49 €
-+

SHUNTHI

Skrandis & žarnynas

SHUNTHI
8,49 €
-+

GUDUCHI

Virškinimas & apetitas

GUDUCHI
8,49 €
-+

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH
12,89 €
-+