Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH

Ajurvedinis maistinis eliksyras

 • Indiškasis agrastinis lapainis gali aktyvinti imuninę sistemą
 • Gali harmonizuoti virškinimo sistemos veiklą
 • Karpotasis viršūklis gali skatinti virškinimą, žarnyno peristaltiką ir pagerinti reguliarų tuštinimąsi
 • Plaukuotasis viršūklis gali optimizuoti virškinamojo trakto funkcijas
 • Gali pagerinti žarnyno floros imunitetą
 • Skėstašakis kamras gali palankiai veikti kepenų funkcijas
 • Gali pagerinti viso organizmo valymąsi
 • Tikrasis kardamonas gali harmonizuoti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą
 • Gulsčioji ragužė gali pagerinti šlapimo takų funkcionavimą
 • Paprastasis saldymedis gali teigiamai veikti kvėpavimo sistemą ir palengvinti kvėpavimą
 • Azijinė centelė gali optimizuoti smegenų veiklą ir pažinimo funkcijas
 • Standusis smidras gali raminti protą, atstatyti psichinę pusiausvyrą
 • Migdomoji vitanija gali stiprinti kūno gyvybingumą
 • Gali veikti kaip antioksidantas kūno audinių atnaujinimui

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 12,89 €
įskaitant PVM

Paragavus jūsų CHYAWANPRASH turiu pasakyti, kad jis yra visiškai unikalus. Jis labai skanus, turi stiprų žolelių poveikį fizinei ir psichinei sveikatai. Jis atjaunina kūną ir suteikia energijos. Tai yra puiku! Ačiū.

Lukáš Kumprecht, Praha

CHYAWANPRASH padėjo man atsikratyti vidurių užkietėjimo, kuriuo kentėjau 14 metų! Jau po trijų dienų pradėjau tuštintis kartą per dieną. Dabar po dviejų mėnesių mano virškinimas yra visiškai normalus. Mano svoris taip pat sumažėjo 3 kg ir atopinė egzema išnyksta!

R. Kowalski

Aš naudoju CHYAWANPRASH pusę metų ir negaliu apie jį gerai nekalbėti. Manęs nepaveikė peršalimas, kosulys,.. Visą žiemą po daugelio metų buvau sveika.

Andrea

Chyawanprash, vaistažolių eliksyras, laikomas „gyvybės eliksyru“ dėl savo atjauninančio poveikio ajurvedos medicinos sistemoje. Ji susideda iš unikalaus žolelių derinio, kuris dėl savo antioksidacinių savybių palankiai veikia virškinimo trakto funkcijas, imuninę sistemą ir bendrą kūno audinių gyvybingumą. Legenda byloja, kad senovėje išminčius Chyawanas atgaivindavo savo jaunystę ir pagerindavo savijautą valgydamas Amalaki vaisius kartu su dešimtimis kitų žolelių, todėl gyveno iki gilios senatvės. Taip atsirado unikalus žolelių eliksyras, kuris buvo pavadintas „Chyawanprash“.

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

 

Ingredientai

indiškasis agrastinis lapainis, karpotasis viršūklis, plaukuotasis viršūklis, skėstašakis kamras, tikrasis kardamonas, gulsčioji ragužė, paprastasis saldymedis, azijinė centelė, standusis smidras, migdomoji vitanija, tikrasis vynmedis, baltasis santalas, baltoji ciberžolė, kvapusis muskatmedis, kmyninis kuminas, širdžialapė drabsnė, ceiloninis cinamonas, tikrasis cinamonas, kvapnusis gvazdikmedis, siauralapis bazilikas, didysis debesylas, skiautėtoji puerarija, ilgasis pipiras, kamparinis cinamonas, tikroji citrinžolė, vaistinis valerijonas, ghee (lydytas sviestas), medus, cukranendrių sirupas

Svoris

300 g žolelių eliksyras

Rekomenduojami produktai

TULSI

Gerklė & bronchai

TULSI
8,49 €
-+

GOPAL

Patogus kvėpavimas

GOPAL
8,49 €
-+

NAGARA

Limfinė & imuninė sistema

NAGARA
8,49 €
-+

KATPHALA

Temperatūra & kūno silpnumas

KATPHALA
8,49 €
-+

MANJISHTA

Imuniteto apsauga & stiprinimas

MANJISHTA
8,49 €
-+

JAIPHAL

Antioksidantas & atjauninimas

JAIPHAL
8,49 €
-+

HARMONIJOS ELIKSYRAS

Suderinamoji arbata fizinei ir psichinei sveikatai atgaivinti

HARMONIJOS ELIKSYRAS
8,49 €
-+

SHATAWARI

Atsparumas & ląstelių apsauga

SHATAWARI
8,49 €
-+