Limfinė & imuninė sistema

  • Skėstašakis kamras palaiko normalią limfos cirkuliaciją
  • Sustiprina kraujotakos ir limfinės sistemos funkcijas
  • Stimuliuoja kepenų funkciją ir antikūnų gamybą
  • Tikrasis imbieras aktyvina natūralų organizmo imunitetą
  • Stiprina limfinės sistemos aktyvumą ir palankiai veikia prieš uždegimą
  • Širdžialapė drabsnė stiprina imuninę sistemą
  • Paprastasis pankolis skatina bendrą kūno valymąsi ir detoksikaciją

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: limfinė ir imuninė sistema, gripo simptomai, detoksikacija, limfos apytaka, limfmazgių uždegimas ir patinimas, celiulitas

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Norėčiau padėkoti už NAGARA arbatą, kurios dėka atsikračiau problemų. Teigiamą poveikį pastebėjau per penkias dienas. Ir atsikračiau ne tik to uždegimo, bet ir rankos bei kojos nebešąla. Taip pat oda tapo švaresnė.

Marcela

Norėčiau padėkoti už NAGARA arbatą. Atsikračiau savo problemų, teigiamą poveikį pastebėjau jau po penkių dienų. Atsikračiau ne tik uždegimo, bet ir šaltų rankų bei kojų jausmo. Mano oda taip pat švaresnė.

Veronika N.

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

skėstašakis kamras, tikrasis imbieras, širdžialapė drabsnė, migdomoji vitanija, paprastasis saldymedis, dažinė ciberžolė, paprastasis pankolis, tikrasis kardamonas

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

RASAPRASH

Mitybai & energijai

10,79 €
-+

KATPHALA

Temperatūra & kūno silpnumas

8,49 €
-+

MANJISHTA

Imuniteto apsauga & stiprinimas

8,49 €
-+

TULSI

Gerklė & bronchai

8,49 €
-+

DALCHINI

Kvėpavimo takai & nosies ertmė

8,49 €
-+

GOPAL

Patogus kvėpavimas

8,49 €
-+

PRANA

Gyvybingumas & gyvybės energija

8,49 €
-+

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

12,89 €
-+

AMALAKI vaisiai imbieras

Imunitetui & kvėpavimo takai

5,79 €
-+