Mitybai & energijai

Ajurvedinis maistinis eliksyras

  • Tikrasis kardamonas palaiko sveiką virškinimo sistemos veiklą
  • Harmonizuoja virškinimo ir šalinimo sistemos funkcijas
  • Geriną širdies veiklą ir naudinga kraujagyslėms
  • Dažinė ciberžolė optimizuoja kepenų veiklą ir pagerina kraujotaką
  • Indiškasis agrastinis lapainis stiprina imuninę sistemą
  • Siauralapis bazilikas padidina kūno gyvybingumą nuovargio ir išsekimo metu
  • Standusis smidras gerina psichinę sveikatą

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Sveiki, 3 mėnesius gydžiausi žolelių pastomis odai, kepenimis,kraujui, smegenimis ir nervams! CHYAWANPRASH dabar pasidarė geriausias gyvybingumo suteikiantis produktas. Visi produktai skanūs. Saldus, rūgštus, aitrus su medumi ir skanu naudoti su veganišku pienu. Arbatas puikiai įvertino draugai! Linkiu, kad su savo produktais pasiektumėte daugiau žmonių, ypač pagyvenusių ir vaikų,gydymo, slaugos ir ligoninių sektoriuose.Idealus būtų šiuolaikinių ir tradicinių gydymo metodų, papildančių vienas kitą, bendradarbiavimas.

Purnam, Warendorf

Rasaprash yra vaistažolių eliksyras, skirtas optimaliai kūno audinių mitybai ir optimaliam limfinės sistemos funkcionavimui. Audinių pažeidimą sukelia netinkama mityba ir skysčių trūkumas, dėl kurių atsiranda psichinis nestabilumas, padidėjęs jautrumas, nuovargis, silpnumas, apetito stoka, išsekimas, anemija, bloga kraujotaka, sausa oda, egzema, mikozė, karpos, kvėpavimo takų uždegimas, silpnumas, imuniteto sumažėjimas ir limfinės sistemos sutrikimai.

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

indiškasis agrastinis lapainis, tikrasis kardamonas, dažinė ciberžolė, širdžialapė drabsnė, siauralapis bazilikas, standusis smidras, tikrasis vynmedis, kmyninis kuminas, paprastasis saldymedis, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojami produktai

GUDUCHI

Virškinimas & apetitas

8,49 €
-+

VATA

Atsipalaidavimas & psichinė gerovė

8,49 €
-+

NAGARA

Limfinė & imuninė sistema

8,49 €
-+

KATPHALA

Temperatūra & kūno silpnumas

8,49 €
-+

KARAVI

Maisto netoleravimas & jautrus virškinimas

8,49 €
-+

KHANA

Geras virškinimas

8,49 €
-+

MARICHA

Kraujospūdžio stimuliavimas

8,49 €
-+

APANA

Lengvos menstruacijos

8,49 €
-+

SHATAPUSHPI

Nėra menstruacijų

8,49 €
-+

ASHOKA

Hormonų pusiausvyra

8,49 €
-+