Lengvos menstruacijos

APANA
  • Standusis smidras teigiamai veikia moterų reprodukcijos sistemą
  • Skatina subalansuotą menstruacinį srautą ir jo simptomus
  • Optimizuoja menstruacinį ciklą
  • Širdžialapė drabsnė suderina psichinę būklę dirginimo ir nervingumo metu
  • Tikrasis imbieras stimuliuoja nuovargio metu ir pagyvina kūną

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: menstruacinio ciklo simptomai

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Sveiki, jau keletą metų geriu arbatą iš Everesto Ajurvedos, ji man padėjo nuo mėnesinių skausmų ir bendrų problemų, susijusių su hormonų disbalansu. Dabar užsisakau daugiau arbatų ir pažiūrėsim, kaip tai mane paveiks :-)

Lucie M., Ořech

Sveiki, APANA vartoju jau tris mėnesius, visada dvi dienas prieš menstruacinį ciklą ir man nereikia vartoti jokių tablečių skausmui malšinti. Įprastos žolelių arbatos neveikė. Labai ačiū.

M. Matoušková

APANA arbata per savaitę pakoregavo menstruacijas ir nemalonius PMS pasireiškimus, man labai palengvėjo ir, svarbiausia, išsiverčiau be dirbtinių hormoninių vaistų, turinčių daug šalutinių poveikių. Be to, VATA arbata puikiai padeda visą ilgą žiemą. Šias arbatas ir apskritai Ajurvedą rekomenduoju visiems!!

Eva, Úštěk

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

standusis smidras, tikrasis imbieras, širdžialapė drabsnė

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

ARTHAVAPRASH

Gyvybingumui & moterims

ARTHAVAPRASH
10,79 €
-+

ASHOKA

Hormonų pusiausvyra

ASHOKA
8,49 €
-+

SHATAPUSHPI

Nėra menstruacijų

SHATAPUSHPI
8,49 €
-+

DHATAKI

Sunkios menstruacijos

DHATAKI
8,49 €
-+