Sunkios menstruacijos

  • Standusis smidras turi teigiamą poveikį sunkiam ar ilgalaikiam menstruaciniam kraujavimui
  • Suderina hormoninę sistemą ir menstruacinį ciklą
  • Balansuoja mensstruacijų ciklą ir jo simptomus
  • Teigiamai veikia psichinę pusiausvyrą dirginimo ir nervingumo atveju
  • Gali teigiamai veikti moterų reprodukcinę sistemą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: gausus menstruacinis kraujavimas, pailgėjęs mėnesinių ciklas, hormonų pusiausvyra

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Sveiki, po skiepo visiškai išsiderino visas organizmas, įskaitant. mėnesinių ciklą. Mane kankino labai gausios, nereguliarios, skausmingos mėnesinės, PMS ir trumpi ciklai. Taigi aš gėriau jūsų APANA ir DHATAKI arbatas. Pirmosios menstruacijos po gydymo arbata iškart paveikė! Menstruacijos praėjo be nemalonaus PMS, buvo lengvos ir neskausmingos. Labai ačiū ❤ Jūsų arbatų dėka išvengiau tolesnio hormoninio gydymo ir galimos operacijos.

Denisa

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi su DHATAKI arbata nuo gausių mėnesinių. Ši arbata man labai padėjo nuo neįtikėtinai stipraus skausmo ir mėšlungio, kurie vargino per kiekvieną menstruacijų laikotarpį ir dėl kurių dažnai turėjau likti namuose gulėti. Man niekas nepadėjo, išbandžiau daug vaistų ir arbatų, bet organizmas į viską reagavo atsisakydamas ir buvo dar blogiau. Ši arbata yra vienintelė, kuri man padėjo. Geriu likus kelioms dienoms pries menstruacijas ir taip pat pirmą gausių mėnesinių dieną, mano skausmas tik lengvas ir galiu normaliai funkcionuoti. Rekomenduoju visoms moterims, kurios turi tokių problemų.

Monika

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

standusis smidras, širdžialapė drabsnė, paprastasis pankolis, valgomasis salieras, dažinė ciberžolė, indiškasis agrastinis lapainis, plaukuotasis viršūklis, karpotasis viršūklis, blakinė kalendra

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

ARTHAVAPRASH

Gyvybingumui & moterims

10,79 €
-+

ASHOKA

Hormonų pusiausvyra

8,49 €
-+

APANA

Lengvos menstruacijos

8,49 €
-+

SHATAPUSHPI

Nėra menstruacijų

8,49 €
-+