Ajurvedinės došos arbatos

Tradicinis, šimtmečių patikrintas Himalajų žolelių mišinys turi teigiamą poveikį bendrai žmogaus sveikatai ir psichinei būklei dėl jo sandaros savybių ir individualaus trijų vatos, pitos ir kapha biologinių energijų (došų) derinio.

Kiekvienas žmogus gimsta su unikalia došų proporcija, kuri sąlygoja mūsų psichines ir fizines savybes. Gyvenimo metu ši došų proporcija dėl įvairių priežasčių nukrypsta nuo savo pradinės pusiausvirosios būsenos (vikrti), kas savo ruožtu turi įtaką mūsų psichinės ir fizinės sveikatos būklei. Psichinė sąmonė, mintys, jausmai, emocijos, maistas, gyvenimo būdas ir aplinka daro įtaką došų pusiausvyrai ar disbalansui.

Galimi Vata, Pitta ir Kapha deriniai Vata, pita ir kapha yra trys elementarūs, arba būdingi tipai, ir jie turi septynis skirtingus derinius (vata-pita, pita-vata, vata-kapha, kapha-vata, pita-kapha, kapha-pita, vata-pita-kapha). Jei mūsų prigimtį dominuoja pita, tada mes esame pita tipo. Jei mes galime įžvelgti kartu, pavyzdžiui, vata ir pita savybes, tada mes esame jungtinio vata-pita tipo. Tačiau net ir su kombinuoto tipo prigimtyje viena savybė visada yra labiau išreikšta nei kita. Po lygiai subalansuotas vata-pitta-kapha tipas yra labai retas. Kas atsitiks, jei doša nukrypsta nuo pradinės būsenos.

Pavyzdžiui, jei žmogus, kuriame dominuoja vata prigimtis, pradeda jausti negalavimo požymius, dažniausiai taip atsitinka dėl to, kad jo vata-doša pernelyg išaugo. Per didelis bet kurios iš trijų došų kiekis visada sukelia psichinį disbalansą ir netinkamą kai kurių kūno organų funkcionavimą. Todėl mūsų tikslas yra sugrąžinti šias gyvybines energijas į jų pradinę, subalansuotą būseną. Suprasti šiuos psichosomatinius principus yra pagrindinis raktas į sveiką ir subalansuotą gyvenimą. Jei geriau suprasime jų poveikį, galėsime išvengti įpročių ir mąstymo stereotipų, kurie ilgainiui gali sukelti įvairius negalavimus.

Ajurvedinės došos arbatos

VATA

Atsipalaidavimas & psichinė gerovė

8,49 €
-+

PITTA

Ramybė & pusiausvyra

8,49 €
-+

KAPHA

Stimuliacija & gyvybingumas

8,49 €
-+