Ramybė & pusiausvyra

 • Dirvinė mėta reguliuoja vidinio kūno šilumos jausmą
 • Paprastasis pankolis pagerina gerą virškinimą ir ekskreciją
 • Blakinė kalendra teigiamai veikia virškinimo trakto veiklą
 • Širdžialapė drabsnė pagerina optimalų kepenų ir imuninės sistemos funkcionavimą
 • Baltasis santalas skatina kraujo valymą
 • Gerina veido odos spalvą ir jos būklę
 • Sustiprina emocinę pusiausvyrą ir suderina nervų sistemą
 • Standusis smidras mažina pyktį, dirginimą ir stresą
 • Azijinė centelė padeda išlaikyti subalansuotą nervų sistemą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Jau daugelį metų perku arbatą PITTA. Man tai labai padėjo. Daug kartų. Savo šeimai perku kitas arbatas ir daug kam rekomenduoju. Nemėgstu cheminių tablečių, tad ačiū už šias arbatas.

Lída Veselá, Jičín

Jūsų patarimu, 3 savaites naudojau PITTA arbatą su SVEDAPRASH eliksyru, o dabar jau antros savaitės pabaigoje su arbata NIMBA ir taip pat su SVEDAPRASH eliksyru. Mano oda labai pagerėjo. Išgijo, naujų apraiškų neatsiranda ir esu patenkinta.

Petr Dražan

Tai puikios kokybės gaminiai, padedantys išlaikyti fizinę ir psichinę pusiausvyrą. Išbandžiau PITTA arbatą ir RAKTAPRASH eliksyrą, jaučiuosi ramiau ir mažiau nerimauju. Dėkingas!

Simone

Pitta palaiko virškinimą, medžiagų apykaitą ir kepenis, reguliuoja kūno temperatūrą, regeneruoja odą ir stimuliuoja smegenų veiklą. Tai suteikia ramybės ir pusiausvyros jausmą. Tradicinis Himalajų žolelių mišinys, įrodytas šimtmečiais, turi teigiamą poveikį žmonių, turinčių šias vyraujančias savybes, bendrai sveikatai ir psichinei būklei:

 • Vidutinis kūno sudėjimas
 • Nemėgsta vasaros karsčių ir tiesioginių saulės spindulių
 • Polinkis greit suprakaituoti
 • Riebi, rausva net strazdanota veido spalva
 • Racionalus, pragmatiškas ir konkurencingas
 • Greit apsiprendžia, skvarbaus mąstymo ir turintys stiprią valią
 • Lyderio tipas patinka diskusijos ir dėmesio pritraukimas
 • Dažnai choleriški, dirglūs, nemėgsta būti spaudžiami
 • Geri pranešėjai ir atsakingi organizatoriai
 • Lengvai supyksta ir gali nemaloniai kritikuoti kitus

Pita tipas turėtų naudoti aliejus ir kremus, kad apsaugotų savo odą; vengti tiesioginių saulės spindulių ir aukštos temperatūros; rūkymo, narkotikų ir alkoholio; taip pat darbo ar studijų iki vėlyvos nakties ar anksti ryte. Jiems reiktu apriboti riebų, sunkų, sūrų ir aštrų maistą, vengti persivalgymo ir valgyti mažesnes porcijas kelis kartus per dieną. Tinkama sportinė veikla apima bėgimą, slidinėjimą, laipiojimą, žygius pėsčiomis ir konkurencingą sportą. Tinka pusiausvyrai atkurti: vėsesnis maistas ir gėrimai, veiklos ir atsipalaidavimo kaitaliojimas, pakankamas skysčių vartojimas.

 

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

dirvinė mėta, paprastasis pankolis, blakinė kalendra, širdžialapė drabsnė, baltasis santalas, standusis smidras, azijinė centelė, indiškasis agrastinis lapainis, rytinis koralmedis, kmyninis kuminas, paprastasis saldymedis, tikroji citrinžolė

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

VATA

Atsipalaidavimas & psichinė gerovė

8,49 €
-+

KAPHA

Stimuliacija & gyvybingumas

8,49 €
-+

HARMONIJOS ELIKSYRAS

Suderinamoji arbata fizinei ir psichinei sveikatai atgaivinti

8,49 €
-+