Hormonų pusiausvyra

  • Standusis smidras palaiko sveiką moterų reprodukcijos sistemą
  • Gali suderinti hormoninę sistemą ir menstruacinį ciklą
  • Padeda sumažinti įtampą, dirglumą ir nervingumą
  • Sumažina menopauzės simptomus
  • Migdomoji vitanija pagerina psichinę gerovę ir optimalią psichinę būklę
  • Padeda išlaikyti psichinę pusiausvyrą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: menopauzė, menstruacinio ciklo simptomai, hormonų pusiausvyra, skydliaukės veikla

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Turiu pagirti jūsų arbatas RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA ir ASHOKA bei eliksyrus ARTHAVAPRASH. Jos puikiai veikia, aš džiaugiuosi!

Lenka

Man 50 metų ir man yra perimenopauzė. Pastebėjau mėnesinių pokyčius, kuriuos lydėjo tam tikras fizinis ir kartais emocinis diskomfortas. Pradėjau gerti ASHOKA arbatą ir jaučiuosi geriau bei labiau subalansuota, nes menstruacijos, nors ir nereguliarios, dabar teka natūraliau ir su mažiau nemalonių simptomų. Taip pat mažiau svyruoja nuotaika. Esu labai dėkinga už tai!

Simone, Porto

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcijas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įžeminamos į mažas dalis, kad būtų pasiektas geriausias ajurvedinių mišinių kokybės efektas. Norint pasiekti optimalų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes. Taigi bet koks saldiklis nerekomenduojamas.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

standusis smidras, migdomoji vitanija, paprastasis saldymedis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

ARTHAVAPRASH

Gyvybingumui & moterims

10,79 €
-+

APANA

Lengvos menstruacijos

8,49 €
-+

SHATAPUSHPI

Nėra menstruacijų

8,49 €
-+

DHATAKI

Sunkios menstruacijos

8,49 €
-+