Temperatūra & kūno silpnumas

KATPHALA
  • Didysis debesylas turi raminamąjį poveikį gerklės ir gerklės sričiai
  • Juodasis pipiras gali pagerinti kvėpavimo takų praeinamumą
  • Siauralapis bazilikas teigiamai veikia kvėpavimo takus
  • Skatina atsikosėjimą ir reguliuoja kūno temperatūrą
  • Indiškasis agrastinis lapainis aktyvina imuninę sistemą
  • Tikrasis imbieras palaiko kūno atsparumą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: gripo simptomai, padidėjusi kūno temperatūra, bronchitas, tonzilitas, patinę limfmazgiai

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Aš labai džiaugiuosi arbatomis. Po ASHWAGANDHA arbatos miegu kaip kūdikis. Užpuolus virusams ir išgėrus KATPHALA arbatos sumažėjo karščiavimas, dingo gerklės skausmas, pakilo energijos lygis, nenaudojant tablečių!

Klára S.

KATPHALA arbata yra puiki, kai „atšliaužia“liga. Kai tik pajuntu gripo simptomus, KATPHALA arbata suveikia per vieną valandą ir kiek įmanoma gydo. Arbatos dėka išvengiau daugelio negalavimų. Taip pat labai giriu AMALAKI gėrimus. Kai jaučiuosi išsekęs, gurkšnoju ir po kurio laiko būnu budrus. Pastebėjau, kad nuo tada, kai pradėjau gerti amalakį ir valgyti jūsų džiovintus vaisius, mano plaukai nustojo slinkti. Net ataugo naujų plaukų, nors to nepatyriau maždaug 15 metų. Man tai tikras stebuklas. MANJISHTA arbata puikiai tinka nugalėti virusus ir bakterijas. Išgeriu bent vieną puodelį per dieną. Jūsų džiovintas mangas yra absoliutus delikatesas. Dėkojame, kad siūlote šiuos gamtos stebuklus, kurie padeda žmonėms. Dėkoju.

Marta Brabcová, Praha

Sveiki, mano limfmazgiai ant rankų, kojų ir stuburo buvo patinę – nepakeliamas skausmas tęsėsi du mėnesius. Išgėrus KATPHALA arbatos, skausmas sumažėjo ir mazgai sumažėjo. Fantastiškas efektas. Dėkoju.

Laco

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

didysis debesylas, juodasis pipiras, siauralapis bazilikas, indiškasis agrastinis lapainis, tikrasis imbieras, raudonoji vaškuonė, azijinė centelė, baltoji ciberžolė

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

NAGARA

Limfinė & imuninė sistema

NAGARA
8,49 €
-+

MANJISHTA

Imuniteto apsauga & stiprinimas

MANJISHTA
8,49 €
-+

TULSI

Gerklė & bronchai

TULSI
8,49 €
-+

DALCHINI

Kvėpavimo takai & nosies ertmė

DALCHINI
8,49 €
-+

GOPAL

Patogus kvėpavimas

GOPAL
8,49 €
-+

PRANA

Gyvybingumas & gyvybės energija

PRANA
8,49 €
-+

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH
12,89 €
-+

AMALAKI vaisių imbieras

Imunitetui & kvėpavimo takai

AMALAKI vaisių imbieras
5,79 €
-+