Kvėpavimo takai & nosies ertmė

DALCHINI
  • Siauralapis bazilikas teigiamai veikia kvėpavimo takų sinusų išsiskyrimą
  • Paprastasis saldymedis padeda palaikyti patogų kvėpavimą
  • Gali pagerinti kvėpavimo takų praeinamumą
  • Ceiloninis cinamonas teigiamai veikia kvėpavimo takus
  • TInka inhaliacijoms, nosies sinusų valymui

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: peršalimas, šienligė, nosies alergija, čiaudulys, akių deginimas, sinusitas, faringitas

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Jau daugelį metų kentėjau nuo nuolatinių alergijų (dulkių, erkių, žiedadulkių), kurios su kiekvienais metais stiprėjo. Kiekvieną vasarą tenka kęsti nuolatinį čiaudulį, pučiant nosį,trinant paraudusias akis ir niežtinčius nosį bei ausis. Po kelių dienų naudojimo DALCHINI ir KARAVI arbatas- labai palengvėjo, iš įprastų simptomų liko tik minimumas. Ir viskas be chemijos! Esu labai dėkinga už jūsų arbatas ir toliau jas naudosiu.

Lukáš

Esu alergiška žiedadulkėms. Gydžiausi 7 metus nuo imunologijos, bet nieko neatsitiko. Pradėjau gerti DALCHINI ir po dviejų dienų visi simptomai išnyko. Nežinau, ar tai gali būti stebuklas, bet manau, kad taip :).

Slávka, Košice

DALCHINI arbata padėjo man išgyventi pirmąsias pavasario žiedadulkių sezono dienas. Po savaitės arbatos gėrimo tris kartus per dieną galėjau vedžioti savo šunį ir bėgioti su juo per žydinčią pievą!

Marta K.

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

siauralapis bazilikas, paprastasis saldymedis, ceiloninis cinamonas (žievė), raudonoji vaškuonė, ceiloninis cinamonas (lapai), baltoji ciberžolė

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

TULSI

Gerklė & bronchai

TULSI
8,49 €
-+

GOPAL

Patogus kvėpavimas

GOPAL
8,49 €
-+

KAPHA

Stimuliacija & gyvybingumas

KAPHA
8,49 €
-+

PRANA

Gyvybingumas & gyvybės energija

PRANA
8,49 €
-+

NAGARA

Limfinė & imuninė sistema

NAGARA
8,49 €
-+

KATPHALA

Temperatūra & kūno silpnumas

KATPHALA
8,49 €
-+

MANJISHTA

Imuniteto apsauga & stiprinimas

MANJISHTA
8,49 €
-+

KARAVI

Maisto netoleravimas & jautrus virškinimas

KARAVI
8,49 €
-+

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH
12,89 €
-+

AMALAKI vaisių imbieras

Imunitetui & kvėpavimo takai

AMALAKI vaisių imbieras
5,79 €
-+