Maisto netoleravimas & jautrus virškinimas

  • Paprastasis saldymedis pagerina optimalų jautrių žmonių virškinimą
  • Dažinė ciberžolė teigiamai veikia virškinimo trakto veiklą
  • Paprastasis pankolis pagerina virškinimą ir jo apsivalymą
  • Plaukuotasis viršūklis turi teigiamą poveikį virškinimo trakto funkcijoms
  • Karpotasis viršūklis skatina gerą virškinimą ir žarnyno peristaltiką
  • Indiškasis agrastinis lapainis suderina virškinamąjį traktą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: alergijos maistui (glitimas, kvietiniai miltai, soja, pupelės, pienas, kiaušiniai, pomidorai, salierai, špinatai, obuoliai, abrikosai, persikai, braškės, riešutai ir kt.), virškinamojo trakto detoksikacija, bėrimai, egzema, dilgėlinė

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Jau dvi savaites geriu KARAVI, jaučiuosi geriau, padeda.

Vláďa

Jau daugelį metų kentėjau nuo nuolatinių alergijų (dulkių, erkių, žiedadulkių), kurios su kiekvienais metais stiprėjo. Kiekvieną vasarą tenka kęsti nuolatinį čiaudulį, pučiant nosį,trinant paraudusias akis ir niežtinčius nosį bei ausis. Po kelių dienų naudojimo DALCHINI ir KARAVI arbatas- labai palengvėjo, iš įprastų simptomų liko tik minimumas. Ir viskas be chemijos! Esu labai dėkinga už jūsų arbatas ir toliau jas naudosiu.

Lukáš

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

paprastasis saldymedis, dažinė ciberžolė, tikrasis imbieras, karpotasis viršūklis, plaukuotasis viršūklis, paprastasis pankolis, indiškasis agrastinis lapainis, standusis smidras, vaistinė ožragė, kmyninis kuminas, siauralapis bazilikas, paprastasis kmynas

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

TRIPHALA

Valymas & detoksikacija

8,49 €
-+

DALCHINI

Kvėpavimo takai & nosies ertmė

8,49 €
-+