Gerklė & bronchai

TULSI
  • Siauralapis bazilikas atpalaiduoja kvėpavimo takus
  • Didysis debesylas turi raminamąjį poveikį gerklės sričiai
  • Paprastasis saldymedis padeda palaikyti optimalų kvėpavimo takų funkcionavimą
  • Ilgasis pipiras palaiko bendrą kvėpavimo sistemos sveikatą
  • Tikrasis imbieras atkuria natūralų organizmo imunitetą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: peršalimas, gerklės skausmas ir uždegimas, plaučių uždegimas, astma

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Kosėdamas gėriau TULSI, ilgai kosėjau stipriai ir alopatiniai vaistai nepadėjo. Arbata iš karto pagerino kvėpavimą, naktimis galėjau miegoti ir po 14 dienų kosulys dingo.

Jitka

Dvejus metus lankiausi pas gydytoją ir skundžiausi nuolatiniu kosuliu. Gydytojai nieko nerado ir nepaskyrė vaistų. Tada nusipirkau TULSI arbatos ir nors dar nebaigiau vienos dėžutės, nebekosčiu. Ar tai stebuklas? Ne – tai TULSI efektas. O kaip premija tai visai skanu – gvazdikėlių skonis. Dabar tai mano mėgstamiausia arbata.

Horová, Rokycany

Sveiki, peršalau, todėl nusipirkau TULSI arbatos. Iškart po antro panaudojimo nosis atsileido, gerklės skausmas dingo ir kosulys liovėsi. Rekomenduoju visiems sergantiems.

F. Špegár

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

4-5 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

siauralapis bazilikas, didysis debesylas, paprastasis saldymedis, ilgasis pipiras, tikrasis imbieras, ceiloninis cinamonas, tikrasis kardamonas, kvapnusis gvazdikmedis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

DALCHINI

Kvėpavimo takai & nosies ertmė

DALCHINI
8,49 €
-+

GOPAL

Patogus kvėpavimas

GOPAL
8,49 €
-+

PRANA

Gyvybingumas & gyvybės energija

PRANA
8,49 €
-+

NAGARA

Limfinė & imuninė sistema

NAGARA
8,49 €
-+

KATPHALA

Temperatūra & kūno silpnumas

KATPHALA
8,49 €
-+

MANJISHTA

Imuniteto apsauga & stiprinimas

MANJISHTA
8,49 €
-+

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH
12,89 €
-+

AMALAKI vaisių imbieras

Imunitetui & kvėpavimo takai

AMALAKI vaisių imbieras
5,79 €
-+