Gyvybingumas & gyvybės energija

PRANA
  • Tikrasis imbieras papildo gyvybės energiją ir skatina kūno gyvybingumą
  • Didysis debesylas turi raminamąjį poveikį gerklei ir kvėpavimo takams
  • Juodasis pipiras padeda palengvinti kvėpavimą
  • Sustiprina nervų sistemą
  • Kamparinis cinamonas palaiko kraujotaką ir kraujagyslių sistemos funkcijas

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: kosulys, užkimimas, balso stygos, gleivės, dusulys, astma, bronchitas, pneumonija, išsiblaškymas, migrena

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Sveiki, aš dažnai kenčiu nuo migrenos. PRANA arbata man padėjo išspręsti šias problemas. Taip norėčiau susidoroti su visais negalavimais (venų varikoze, menopauze). Žolelių arbatomis esu labai patenkinta.

Věra, Kunčice pod Ondřejníkem

SARAGANDHA arbatą man rekomendavo slaugytoja parduotuvėje ir turiu pasakyti, kad spaudimas normalizavosi. Išbandžiau ir GOTU KOLA arbatą tėčiui nuo demencijos ir ji tikrai veiksminga. Kai pradėjo kosėti, nupirkau jam PRANA arbatos ir turiu pasakyti, kad po pirmo puodelio kosulys gerokai atslūgo, o kitą naktį jis galėjo ramiau miegoti, nes kosulys jo nebepažadino. Mano tėvui 80 metų ir aš bijojau, kad jis susirgs plaučių uždegimu. Sergant šia liga taip pat reikia gerti arbatą, tik turiu patvirtinti, kad ši arbata padėjo. Taigi pradėjau tikėti, kad arbatos tikrai padeda ir dabar turime daugiau arbatų plaukams, skrandžiui, širdžiai ir ruošiamės nusipirkti arbatos miegui, kraujagyslėms, raumenims ir kt. Tikrai tikiu gamtos galia. Dėkojame, kad siūlote šias arbatas Slovakijoje. Anksčiau taip pat bandžiau džiovintus vaisius, jie yra nepaprastai sultingi ir skanūs.

Dagmar, Pača

Sveiki, išbandžiau gyvybės energiją atkuriančią arbatą PRANA. Poveikis nuostabus. Dukra, pamačiusi mano gerą nuotaiką, pradėjo gerti su sultimis. Mano vyras taip pat pradėjo ją gerti ir iš pikto tapo kalbančiu ir besišypsančiu vyru :-))

Jitka

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

tikrasis imbieras, didysis debesylas, juodasis pipiras, kamparinis cinamonas

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

TULSI

Gerklė & bronchai

TULSI
8,49 €
-+

DALCHINI

Kvėpavimo takai & nosies ertmė

DALCHINI
8,49 €
-+

GOPAL

Patogus kvėpavimas

GOPAL
8,49 €
-+

NAGARA

Limfinė & imuninė sistema

NAGARA
8,49 €
-+

KATPHALA

Temperatūra & kūno silpnumas

KATPHALA
8,49 €
-+

MANJISHTA

Imuniteto apsauga & stiprinimas

MANJISHTA
8,49 €
-+

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH
12,89 €
-+

AMALAKI vaisių imbieras

Imunitetui & kvėpavimo takai

AMALAKI vaisių imbieras
5,79 €
-+