Atsparumas & ląstelių apsauga

SHATAWARI
  • Migdomoji vitanija stiprina kūno atsparumą onkologinio gydymo metu
  • Veikia kaip antioksidantas, palaiko kūno audnių apsaugą
  • Siauralapis bazilikas skatina imunitetą ir kūno gyvybingumą
  • Plaukuotasis viršūklis aktyvina kepenų ir medžiagų apykaitos funkcijas organizme
  • Standusis smidras turi raminamąjį poveikį ir optimizuoja psichinę jėgą
  • Azijinė centelė sustiprina psichinės būklės suderinimą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: onkologinis gydymas

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Aš gėriau Shatawari arbatą po cistos operacijos ir vis dar geriu ją retkarčiais, ir, ačiū Dievui, nė viena cista negrįžo. Labai ją rekomenduoju.

Kristína, Nitra

Produktai man padeda sprendžiant bet kokias sveikatos problemas. Jie man padėjo atsikratyti kiaušidžių cistos, nugaros skausmo, padėjo pagerinti virškinimą. Tačiau reikia naudoti reguliariai. Ačiū, Everesto Ajurveda ♥

Dominika

Sveiki, turime puikios patirties su jūsų Himalajų arbatomis. UDANA padeda mums nuo nuovargio. Naudojome SHATAWARI arbatą- 8 cm cista išnyko po dešimties dienų. Gydytojas negalėjo patikėti sonografiniu vaizdu!

Martina od Džoudyho

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

siauralapis bazilikas, standusis smidras, azijinė centelė, migdomoji vitanija, paprastasis saldymedis, plaukuotasis viršūklis, karpotasis viršūklis, skėstašakis kamras, ceiloninis pliumbagis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH
12,89 €
-+

NIMBA

Odos & grožio priežiūra

NIMBA
8,49 €
-+

GUDUCHI

Virškinimas & apetitas

GUDUCHI
8,49 €
-+

GAURI

Priešgrybelinis imunitetas

GAURI
8,49 €
-+

HARIDRA

Odos regeneracija

HARIDRA
8,49 €
-+