Odos & grožio priežiūra

NIMBA
  • Dažinė ciberžolė pagerina veido spalvą
  • Ji turi priešuždegiminį poveikį ir optimizuoja kepenų funkciją
  • Juodasis pipiras teigiamai veikia kraujotaką ir odos spalvą
  • Paprastasis saldymedis teigiamai veikia lygią ir sveiką odą
  • Širdžialapė drabsnė palaiko odos audinio atjauninimą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: oda, spuogai, pūslelinė, egzema, odos uždegimai ir infekcijos, grybelinės infekcijos, išskyros iš makšties, hemorojus, ankstyvos onkologinės terapijos stadijos

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

NIMBA arbata padėjo man nuo niežtinčios egzemos. Labai rekomenduoju!!!

Hana Horáková

Labas rytas. Nusipirkau jūsų NIMBA arbatą nuo spuogų, kurie dėl atsirado dėl streso. Po dviejų mėnesių šio žolelių mišinio gėrimo, visiškai atsikračiau veido spuogų. Be to, sumažėjo menstruacijų skausmas.

Adéla K.

Jūsų patarimu, 3 savaites naudojau PITTA arbatą su SVEDAPRASH eliksyru, o dabar jau antros savaitės pabaigoje su arbata NIMBA ir taip pat su SVEDAPRASH eliksyru. Mano oda labai pagerėjo. Išgijo, naujų apraiškų neatsiranda ir esu patenkinta.

Petr Dražan

Sveiki, naudoju NIMBA arbatą nuo odos problemų. Po kelių dienų naudojimo odos niežulys išnyko. Savo šeimoje naudojame VARUNA inkstų arbatą.Ši arbata išgelbėjo nuo infekcijų, varginusiųmus ilgą laiką.

D. Mazačová

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

dažinė ciberžolė, paprastasis saldymedis, rytinis koralmedis, tikroji citrinžolė, širdžialapė drabsnė, indiškasis agrastinis lapainis, karpotasis viršūklis, plaukuotasis viršūklis, siauralapis bazilikas, juodasis pipiras

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

GAURI

Priešgrybelinis imunitetas

GAURI
8,49 €
-+

HARIDRA

Odos regeneracija

HARIDRA
8,49 €
-+

BHRINGARAJ

Plaukų priežiūra

BHRINGARAJ
8,49 €
-+

PITTA

Ramybė & pusiausvyra

PITTA
8,49 €
-+

RAKTAPRASH

Kraujui & kepenims

RAKTAPRASH
10,79 €
-+

SHATAWARI

Atsparumas & ląstelių apsauga

SHATAWARI
8,49 €
-+

PAPAYA džiovinti vaisiai

Vitaminas A, C & fermentai

PAPAYA džiovinti vaisiai
5,79 €
-+