Priešgrybelinis imunitetas

  • Dažinė ciberžolė palaiko toksinų pašalinimą iš kraujotakos
  • Palaiko neuždegiminę aplinką organizmo organuose
  • Baltasis santalas pagerina kraujo valymą ir gerina odos būklę
  • Cinnamomum casia reguliuoja normalų cukraus kiekį kraujyje
  • Paprastasis pankolis teigiamai veikia virškinimo ir šalinimo sistemos valymą
  • Indiškasis agrastinis lapainis stiprina imuninę sistemą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: kandidozė, mikozės, pūslelinė, pienligė, hemorojus, imuninė sistema, lėtinis nuovargis, maža energija, išsekimas

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Sveiki, nuo vaikystės kenčiau nuo alergijos viskam, kas rūgštu - bėrimai delnuose. 14 dienų kasdien gėriau GAURI ir po to, kai suvalgiau apelsiną, nieko neatsitiko. Mano mama išsigydė nuo grybelio ant kojų. Tai yra puiku!

Kateřina

Sergau dažnomis makšties mikozėmis. Pradėjau reguliariai gerti GAURI arbatą ir problemos išnyko. Kai man kartais nutinka, kad pajuntu mikozės simptomų atsiradimą, iškart pradedu gerti šią arbatą ir problemos liaujasi. Labai ačiū.

Jana, Praha

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

dažinė ciberžolė, kininis cinamonas, indiškasis agrastinis lapainis, tikrasis imbieras, rytinis koralmedis, paprastasis pankolis, baltasis santalas

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

NIMBA

Odos & grožio priežiūra

8,49 €
-+

BHRINGARAJ

Plaukų priežiūra

8,49 €
-+

HARIDRA

Odos regeneracija

8,49 €
-+

RAKTAPRASH

Kraujui & kepenims

10,79 €
-+

KALAMEGHA

Kepenys & tulžies pūslė

8,49 €
-+

TRIPHALA

Valymas & detoksikacija

8,49 €
-+