Kepenys & tulžies pūslė

  • Skėstašakis kamras palaiko bendrą kūno valymą ir detoksikaciją
  • Pagerina optimalų kepenų funkcionavimą esant stresui
  • Dažinė ciberžolė sustiprina priešuždegiminę kepenų apsaugą
  • Plikasis viršūklis palaiko normalų kepenų funkcionavimą
  • Širdžialapė drabsnė stiprina imuninę sistemą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: kepenys, tulžies pūslė, tulžies akmenys, detoksikacija, medžiagų apykaita, uždegimai, infekcijos, hepatitas, cirozė

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Labai gera patirtis su KALAMEGHA arbata. Tai mane atpalaidavo nuo ilgai besitęsiančios egzemos ant rankų, kurią galėjo reguliuoti tik kortikoidai. Teko priprasti prie arbatos skonio, bet rezultatas labai geras.

Katka, Klabava

Sveiki, dabar naudoju jūsų arbatąatminčiai BRAHMI ir KALAMEGHA arbatąkepenims ir esu jomis labai patenkinta. Žolelių derinys jūsų arbatose yra tiesiog malonumas sielai. Ačiū.

Ing. Zdeněk Klouček, Žatec

Sveiki, labai džiaugiuosi jūsų arbatomis, VIDANGA padėjo sulieknėti, išgėrus KALAMEGHA arbatos tulžies pūslės bėdų beveik nebeliko. Dabar svarstau apie PACHAKA, mečiau rūkyti! Dėkoju.

K. N.

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

skėstašakis kamras, dažinė ciberžolė, plikasis viršūklis, širdžialapė drabsnė, karpotasis viršūklis, ilgasis pipiras, paprastasis saldymedis, indiškasis lapainis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

RANJAKA

Geležis & kraujo kokybė

8,49 €
-+

MANJISHTA

Imuniteto apsauga & stiprinimas

8,49 €
-+

RAKTAPRASH

Kraujui & kepenims

10,79 €
-+

NIMBA

Odos & grožio priežiūra

8,49 €
-+

GAURI

Priešgrybelinis imunitetas

8,49 €
-+

BHRINGARAJ

Plaukų priežiūra

8,49 €
-+

PITTA

Ramybė & pusiausvyra

8,49 €
-+

MANGO džiovinti vaisiai

Vitaminai C, A & betakarotinas

6,90 €
-+