Skrandis & žarnynas

SHUNTHI
  • Plaukuotasis viršūklis optimizuoja virškinimo trakto funkcejas
  • Skatina bendrą žarnyno floros imunitetąl
  • Karpotasis viršūklis teigiamai veikia virškinimą ir žarnyno peristaltiką
  • Skatina reguliarų pašalinimą
  • Indiškasis agrastinis suderina virškinamojo trakto funkcijas
  • Tikrasis imbieras veikia kaip antioksidantas ir palaiko gerą virškinimą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: skrandžio sutrikimai, virškinimo sutrikimai, gastritas, pilvo diegliai, žarnyno kolitas, žarnyno parazitai, vidurių užkietėjimas, vidurių pūtimas

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Kelias savaites kentėjau nuo nemalonaus viduriavimo ir virškinimo problemų. Įprasti vaistai buvo visiškai neveiksmingi. Su SHUNTHI mano problema greitai išnyko! Ši arbata, palyginti su kitomis skrandžio arbatomis, yra labai skani.

David

Sveiki, SHUNTHI arbata išsprendė mano kelerius metus besitęsiančias vidurių pūtimo problemas. Niekas kitas man tikrai nepadėjo, tik ši arbata!

Jana

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

karpotasis viršūklis, plaukuotasis viršūklis, indiškasis agrastinis lapainis, tikrasis imbieras, juodasis pipiras, širdžialapė drabsnė, tikroji citrinžolė, paprastasis saldymedis, tikrasis kardamonas, kvapnusis gvazdikmedis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

GUDUCHI

Virškinimas & apetitas

GUDUCHI
8,49 €
-+

PACHAKA

Mažinti priklausomybėms & abstinencijai

PACHAKA
8,49 €
-+

TRIPHALA

Valymas & detoksikacija

TRIPHALA
8,49 €
-+

KARAVI

Maisto netoleravimas & jautrus virškinimas

KARAVI
8,49 €
-+

KHANA

Geras virškinimas

KHANA
8,49 €
-+

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH
12,89 €
-+

PAPAYA džiovinti vaisiai

Vitaminas A, C & fermentai

PAPAYA džiovinti vaisiai
5,79 €
-+