Jūs esate čia

RAKTAPRASH

Kraujui & kepenims

RAKTAPRASH

Ajurvedinis maistinis eliksyras

  • Skėstašakis kamras yra naudingas sveikai kepenų ir kraujotakos funkcijai
  • Gali pagerinti viso organizmo valymąsi
  • Plikasis viršūklis optimizuoja kepenų ir širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą
  • Dažinė ciberžolė palaiko kepenų funkciją ir riebalų apykaitą
  • Teigiamai veikia kraujotaką
  • Baltasis santalas padeda išvalyti kraują, optimizuoja jo krešėjimą ir gerina odos išvaizdą
  • Ceiloninis cinamonas harmonizuoja širdies ir kraujagyslių funkcijas
  • Padeda palaikyti normalų gliukozės ir cholesterolio kiekį

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Sveiki, 3 mėnesius gydžiausi žolelių pastomis odai, kepenimis,kraujui, smegenimis ir nervams! CHYAWANPRASH dabar pasidarė geriausias gyvybingumo suteikiantis produktas. Visi produktai skanūs. Saldus, rūgštus, aitrus su medumi ir skanu naudoti su veganišku pienu. Arbatas puikiai įvertino draugai! Linkiu, kad su savo produktais pasiektumėte daugiau žmonių, ypač pagyvenusių ir vaikų,gydymo, slaugos ir ligoninių sektoriuose.Idealus būtų šiuolaikinių ir tradicinių gydymo metodų, papildančių vienas kitą, bendradarbiavimas.

Purnam, Warendorf

Tai puikios kokybės gaminiai, padedantys išlaikyti fizinę ir psichinę pusiausvyrą. Išbandžiau PITTA arbatą ir RAKTAPRASH eliksyrą, jaučiuosi ramiau ir mažiau nerimauju. Dėkingas!

Simone

Raktaprash yra vaistažolių eliksyras, gerinantis kraujotaką ir kepenų funkcijas. Audinių pažeidimą sukelia nepakankamas geležies kiekis, sumažėjęs hemoglobino kiekis ar hematogenezės sutrikimai. Tai savo ruožtu silpnina kepenų ir blužnies funkcijas, sukelia infekcijas, uždegimus, hepatitą, cirozę, tulžies pūslės akmenų susidarymą, mažakraujystę, besikeičiantį kraujospūdį, dusulį, širdies plakimą, blyškią veido spalvą, galūnių išemiją, per didelį kraujo klampumą, venų varikozė, aterosklerozė, burnos opos, spuogus, egzemą, psoriazė, hemorojų ir gali sukelti neįprastai smarkų kraujavimą per mėnesines.

Ingredientai

indiškasis agrastinis lapainis, dažinė ciberžolė, plikasis viršūklis, skėstašakis kamras, tikrasis imbieras, tikrasis vynmedis, rytinis koralmedis, baltasis santalas, tikrasis kardamonas, ceiloninis cinamonas, ilgasis pipiras, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Kilmės šalis: Indija 

Rekomenduojami produktai

NIMBA

Odos & grožio priežiūra

NIMBA
8,49 €
-+

GAURI

Priešgrybelinis imunitetas

GAURI
8,49 €
-+

HARIDRA

Odos regeneracija

HARIDRA
8,49 €
-+

PITTA

Ramybė & pusiausvyra

PITTA
8,49 €
-+

RANJAKA

Geležis & kraujo kokybė

RANJAKA
8,49 €
-+

KALAMEGHA

Kepenys & tulžies pūslė

KALAMEGHA
8,49 €
-+

ARJUNA

Širdies veikla

ARJUNA
8,49 €
-+

VYANA

Kraujagyslių sistema

VYANA
8,49 €
-+

ABHAYA

Kraujotaka & kraujagyslių elastingumas

ABHAYA
8,49 €
-+

APANA

Lengvos menstruacijos

APANA
8,49 €
-+

DHATAKI

Sunkios menstruacijos

DHATAKI
8,49 €
-+