Kraujotaka & kraujagyslių elastingumas

ABHAYA
  • Azijinė centelė padeda palaikyti normalią kraujotaką venose
  • Gali padėti esant „sunkių kojų“ jausmui
  • Gali sustiprinti kraujagyslių funkcijas ir optimizuoja jų elastingumą
  • Vaistinis valerijonas teigiamai veikia kraujospūdį
  • Karpotasis viršūklis padeda normalizuoti cholesterolį
  • Plikasis viršūklis palaiko sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: aterosklerozė, venų varikozė, kojų opos, kraujotakos sistemos funkcijos, kraujospūdis, cholesterolis, per didelis kraujo krešėjimas, trombozės profilaktikai, embolija, insultas, infarktas

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Sveiki, iš viso išbandžiau jau 4 arbatas: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ ir KANTAKARI ir visos turėjo teigiamą poveikį, todėl rekomenduoju. Taip pat dėkoju arbatų gamintojams ir importuotojams!

Lucie Švestková

Visą mėnesį nuoširdžiai vartojau ABHAYA cholesterolio kiekiui mažinti. Pradžioje buvo 9,4, po mėnesio vartojau tris kartus per dieną ir vakarinę tabletę: nukrito iki 5,2. Labai ačiū.

Irena Štěpánová

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

azijinė centelė, vaistinis valerijonas, indiškasis agrastinis lapainis, plaukuotasis viršūklis, karpotasis viršūklis, plikasis viršūklis, skėstašakis kamras, paprastasis granatmedis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

VYANA

Kraujagyslių sistema

VYANA
8,49 €
-+

ARJUNA

Širdies veikla

ARJUNA
8,49 €
-+

RAKTAPRASH

Kraujui & kepenims

RAKTAPRASH
10,79 €
-+