Odos regeneracija

HARIDRA
  • Plaukuotasis viršūklis kaip antioksidantas skatina optimalią odos audinio būklę
  • Dažinė ciberžolė turi priešuždegiminį poveikį ir padeda pašalinti toksinus
  • Baltasis santalas pagerina kraujo valymą ir normalią odos išvaizdą
  • Stiprina imuninę sistemą ir reguliuoja kūno šilumą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: pooperacinė reabilitacija, odos atstatymas, antiseptikas, odos uždegimai ir infekcijos

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Puiku!!!!! Man patinka jūsų arbatos, jos tikrai veikia, su įsigytomis arbatomis man pavyko pasiekti puikų efektą. Rekomenduoju, puiki kokybė ir patvirtinti rezultatai.

Sandra Freixa, Évora

Sveiki, aš taip pat mėgstu gerti jūsų arbatas, jos man padeda visada, ar tai būtų nuovargis, energijos stoka ar odos problemos. Ačiū.

Agnes

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcijas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įžeminamos į mažas dalis, kad būtų pasiektas geriausias ajurvedinių mišinių kokybės efektas. Norint pasiekti optimalų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes. Taigi bet koks saldiklis nerekomenduojamas.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.
Kilmės šalis: Nepalas

Ingredientai

dažinė ciberžolė, rytinis koralmedis, plaukuotasis viršūklis, baltasis santalas

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

NIMBA

Odos & grožio priežiūra

NIMBA
8,49 €
-+

GAURI

Priešgrybelinis imunitetas

GAURI
8,49 €
-+

BHRINGARAJ

Plaukų priežiūra

BHRINGARAJ
8,49 €
-+

SHATAWARI

Atsparumas & ląstelių apsauga

SHATAWARI
8,49 €
-+

RAKTAPRASH

Kraujui & kepenims

RAKTAPRASH
10,79 €
-+

PITTA

Ramybė & pusiausvyra

PITTA
8,49 €
-+