Gerklės sritis & kvėpavimo takai

PRANAPRASH

Ayurvedinis valantis eliksyras

  • Didysis debesylas raminančiai veikia gerklę ir su ja susijusius takus
  • Siauralapis bazilikas padeda palengvinti kvėpavimo takų įtampą ir palaiko tinkamą kvėpavimo organų funkcionavimą
  • Ilgasis pipiras stiprina sveiką plaučių veiklą
  • Riešutinė justicija palaiko tinkamą kvėpavimo sistemos veiklą
  • Tikrasis imbieras stimuliuoja kūno imunitetą
  • Indiškasis agrastinis lapainis aktyvina imuninę sistemą

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Labas rytas, noriu pasakyti, kad esu labai patenkinta jūsų gaminiais, nes jie man visada padėjo.

M. Adamkova

Pranaprash yra vaistažolių eliksyras, kuris pasižymi organizmą valančiu, viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų balansuojančiu poveikiu. Kvėpavimo sistemos sutrikimus sukelia skrandžio skrepliai, susilpnėjęs imunitetas, sutrikusi kvėpavimo funkcija, nepakankamas gyvybinės energijos ir deguonies tekėjimas kraujyje. Dėl to atsiranda nuovargis, silpnumas, peršalimas, gerklės skausmas, kosulys, sloga, gerklės uždegimas, tonzilių patinimas, dusulys, astma, padidėjusi temperatūra, bronchitas ir plaučių uždegimas.

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

didysis debesylas, siauralapis bazilikas, ilgasis pipiras, riešutinė justicija, tikrasis imbieras, indiškasis agrastinis lapainis, ceiloninis cinamonas, tikrasis kardamonas, dygliuotasis bambukas, širdžialapė drabsnė, dažinė ciberžolė, curcuma zeodaria, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojami produktai

TULSI

Gerklė & bronchai

TULSI
8,49 €
-+

DALCHINI

Kvėpavimo takai & nosies ertmė

DALCHINI
8,49 €
-+

KATPHALA

Temperatūra & kūno silpnumas

KATPHALA
8,49 €
-+

PRANA

Gyvybingumas & gyvybės energija

PRANA
8,49 €
-+

UDANA

Kūno fizinis atsparumas

UDANA
8,49 €
-+

NAGARA

Limfinė & imuninė sistema

NAGARA
8,49 €
-+

GOPAL

Patogus kvėpavimas

GOPAL
8,49 €
-+