Jūs esate čia

BHRINGARAJ

Plaukų priežiūra

BHRINGARAJ
  • Dažinė ciberžolė padeda išlaikyti gerą odos ir plaukų būklę
  • Pagerina optimalų kepenų funkcionavimą
  • Azijinė centelė palaiko periferinę kraujotaką ir kraujo tiekimą odai
  • Karpotasis viršūklis turi teigiamą poveikį virškinimo trakto veikimui
  • Sustiprina kepenų funkcijas ir imuninę sistemą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: plaukai, augimas, žilimas, plaukų slinkimas, plaukų stiprumas, sausa oda, pleiskanos, niežulys, psoriazė

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Sveiki, iš viso išbandžiau jau 4 arbatas: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ ir KANTAKARI ir visos turėjo teigiamą poveikį, todėl rekomenduoju. Taip pat dėkoju arbatų gamintojams ir importuotojams!

Lucie Švestková

Jūsų arbata plaukams veikia!

Karel

Neseniai susidūriau su Himalajų Ajurvedos žolelių arbatomis ir kai kurias iš jų išbandžiau (PITTA, BHRINGARAJ, JAIPHAL) ir esu jomis labai patenkinta. Esu daug ramesnis, sutvirtėjo peties raištis, nyksta kojų pirštų kaulai.

Tomáš Votruba

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.
Kilmės šalis: Nepál

Ingredientai

dažinė ciberžolė, azijinė centelė, karpotasis viršūklis, indiškasis agrastinis lapainis, paprastasis saldymedis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

KESHAPRASH

Plaukai & oda

KESHAPRASH
10,79 €
-+

NIMBA

Odos & grožio priežiūra

NIMBA
8,49 €
-+

KALAMEGHA

Kepenys & tulžies pūslė

KALAMEGHA
8,49 €
-+

PITTA

Ramybė & pusiausvyra

PITTA
8,49 €
-+