Stiprininanti arbata- „tūkstančių jakų“ galia

  • Tikrasis imbieras gali stimuliuoti atsipalaidavimą nuo nuovargio ir išsekimo
  • Migdomoji vitanija gali palaikyti raumenų veiklą ir fizinį pajėgumą
  • Standusis smidras gali suteikti energijos ir stiprinti gyvybingumą
  • Ceiloninis cinamonas gali skatinti kraujotaką ir gaivinti kūną 
  • Tikrasis kardamonas gali palankiai veikti širdies ir kraujagyslių būklę
  • Širdžialapė drabsnė gali padėti sąnarių judrumui
  • Paprastasis saldymedis gali pagerinti virškinimą

Himalajų regiono šerpai Solu Khumbu kilę iš Rytų Tibeto. Tai malonūs, kieti ir stiprūs žmonės, puikiai pažįstantys Himalajų vaistažoles ir jų savybes. Tinkami vaistažolių deriniai suteikia šerpams „tūkstančio jakų“ stiprybės kylant į kalnus.

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: nuovargis, silpnumas, išsekimas, energijos praradimas, kraujotaka

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Rekomenduoju, esu labai patenkinta:) Sveikinimai.

Veronika, Holubov

Man jūsų arbatos yra puikios mano gyvenimo piligriminės kelionės palydovai, tikrai :) Ir aš didžiuojuosi, kad tai čekų-slovakų-nepaliečių bendruomenė. Labai ačiū iš širdies.

Petr Dušek, Stehelčeves

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

tikrasis imbieras, migdomoji vitanija, standusis smidras, ceiloninis cinamonas (žievė), tikrasis kardamonas, širdžialapė drabsnė, paprastasis saldymedis, tikroji citrinžolė

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

HIMALAJŲ ATGAIVA 

Gaivi arbata gyvybinei energijai padidinti

8,49 €
-+

ATMINTIES PABUDIMAS

Žvalinanti arbata protiniam budrumui

8,49 €
-+

HARMONIJOS ELIKSYRAS

Suderinamoji arbata fizinei ir psichinei sveikatai atgaivinti

8,49 €
-+

ARBATOS MEDITACIJA

Raminanti arbata, užtikrinanti emocinę pusiausvyrą

8,49 €
-+

RAMINANTIS ATSIPALAIDAVIMAS

Atpalaiduojanti arbata ramioms gerovės akimirkoms

8,49 €
-+