Jūs esate čia

RAMINANTIS ATSIPALAIDAVIMAS

Atpalaiduojanti arbata ramioms gerovės akimirkoms

  • Gulsčioji glemžūnė gali atpalaiduojančiai veikti nervų sistemą
  • Riešutinis lotosas gali padėti atstatyti psichinę pusiausvyrą
  • Paprastasis saldymedis gali šalinti psichinę įtampą
  • Ceiloninis cinamonas gali raminti kūną ir protą
  • Migdomoji vitanija gali atpalaiduoti psichiką

Butaną, vadinamą „Griaustinio drakono šalimi“, tibetiečiai vadina Lho Men Jong, tai reiškia - vaistažolių kraštas. Butane dėl derlingų šlaitų ir slėnių auga daugiau nei 600 vaistinių žolelių. Nepaliesta gamta ir mistinis kraštovaizdis Himalajų glėbyje Butano karalystei pelnė „paskutinio rojaus žemėje“ reputaciją.

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: fizinis išsekimas, nervinis krūvis, pervargimas, stresas, susijaudinimas, nemiga

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Užsisakiau jūsų gaminius išbandyti savo biurui ir buvau labai patenkinta pakuote bei bendra gera energija, kurią pajutau ją atidarius. Ačiū, linkiu viso ko geriausio ir geros sveikatos 2022 metais.

Mgr. Vorel Luděk

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

gulsčioji glemžūnė, riešutinis lotosas, paprastasis saldymedis, ceiloninis cinamonas (žievė), migdomoji vitanija, paprastasis pankolis, tikroji citrinžolė

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

HIMALAJŲ ATGAIVA 

Gaivi arbata gyvybinei energijai padidinti

8,49 €
-+

ATMINTIES PABUDIMAS

Žvalinanti arbata protiniam budrumui

8,49 €
-+

HARMONIJOS ELIKSYRAS

Suderinamoji arbata fizinei ir psichinei sveikatai atgaivinti

8,49 €
-+

ARBATOS MEDITACIJA

Raminanti arbata, užtikrinanti emocinę pusiausvyrą

8,49 €
-+

KALNŲ JĖGA

Stiprininanti arbata- „tūkstančių jakų“ galia

8,49 €
-+