Indiškos prieskoninės arbatos

Tradicinės karališkosios Indijos prieskoninės arbatos, supakuotos į arbatos maišelius, skirtos ajurvedinei atgaivai ar rytietiškai stimuliacijai, - tai unikalus juodosios arba žaliosios arbatos derinys su gardžiais aromatingais prieskoniais ir žolelėmis, tokiomis kaip kardamonas, cinamonas, imbieras, gvazdikėliai, rožės, migdolai, muskatai, juodieji pipirai ir šafranas.

Legendos byloja, kad tradicinis prieskoninis Masala Chai egzistavo prieš kelis tūkstančius metų, kai tuometiniai Indijos maharadžos gurkšnodavo stiprų prieskonių nuovirą, norėdami neužmigti aptariant dvaro reikalus. Perskaitykite visą istoriją apie tradicinę indišką Masala Chai!

Vienu gurkšniu Kahwa galite persikelti į Kašmyrą - senovinį slėnį, kuris buvo prekybos prieskoniais centras. Puodelis mėgstamos Kašmyro arbatos gali atgaivinti kaip niekas kitas, o jos aromatas primena senovėje po Himalajų kalnais pastatytų imperatoriškųjų rūmų žydinčius sodus ir ežerus. Perskaitykite visą istoriją apie Kashmiri Kahwa - gardžiąją Rytų arbatą!

Kiekvienoje dėžutėje yra 30 arbatos pakelių.

Indiškos prieskoninės arbatos

Karališkoji Indija Masala Chai

Ajurvedos atgaiva

8,99 €
-+

Karališkoji Kašmyro Kahwa arbata

Rytietiška stimuliacija

8,99 €
-+