Žvalinanti arbata protiniam budrumui

  • Azijinė centelė gali padėti susikaupti ir gerinti atmintį 
  • Tikrasis imbieras  gali stimuliuoti kūną esant nuovargiui ir mieguistumui
  • Migdomoji vitanija  gali numalšinti stresą ir stiprinti psichikos atsparumą 
  • Ceiloninis cinamonas gali pagerinti kraujotaką ir gaivinti kūną bei protą
  • Tikrasis kardamonas gali pagerinti nervų sistemos veiklą
  • Paprastasis saldymedis  gali padėti nuraminti nervų sistemą

Tibeto lamos tokias Himalajų žoleles naudoja šimtmečius. Pasak Tibeto medicinos „Keturių gydomųjų tantrų“, tokios žolelės stimuliuoja kūną, kelia atjautą ir ugdo išmintį.

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: smegenų veikla, susikaupimas, budrumas, mokymasis, atmintis

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Neseniai pas Jus pirkome arbatas ir eliksyrus...ir smagu kasdien atlikti džiaugsmingą ritualą kartu-ir plikyti ir gerti...ačiū :). Jūsų kompanija mums palieka labai malonų ir patikimąį spūdį. Geriausi linkėjimai

Tereza

Jūsų arbatos puikios ir puikiai veikia! Kaip Vienos simfoninis orkestras.

Členka vídeňského symfonického orchestru, Shamita Achenbach

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

azijinė centelė, tikrasis imbieras, migdomoji vitanija, ceiloninis cinamonas (žievė), tikrasis kardamonas, paprastasis saldymedis, cyperus scariosus, tikroji citrinžolė

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

HIMALAJŲ ATGAIVA 

Gaivi arbata gyvybinei energijai padidinti

8,49 €
-+

KALNŲ JĖGA

Stiprininanti arbata- „tūkstančių jakų“ galia

8,49 €
-+

HARMONIJOS ELIKSYRAS

Suderinamoji arbata fizinei ir psichinei sveikatai atgaivinti

8,49 €
-+

ARBATOS MEDITACIJA

Raminanti arbata, užtikrinanti emocinę pusiausvyrą

8,49 €
-+

RAMINANTIS ATSIPALAIDAVIMAS

Atpalaiduojanti arbata ramioms gerovės akimirkoms

8,49 €
-+