Jūs esate čia

HARMONIJOS ELIKSYRAS

Suderinamoji arbata fizinei ir psichinei sveikatai atgaivinti

  • Migdomoji vitanija gali padėti regeneruotis ląstelėms ir mažina jautrumą stresui
  • Azijinė centelė gali skatinti smegenų veiklą
  • Riešutinis lotosas  prisideda prie psichinės pusiausvyros
  • Paprastasis saldymedis gali nuraminti nervų sistemą
  • Ceiloninis cinamonas  gali turėti teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių funkcijoms
  • Indiškasis agrastinis lapainis gali pagerinti virškinimą ir stiprinti imunitetą
  • Dirvinė mėta gali palengvinti kvėpavimą

Pagal tradicinę tibetiečių mediciną, pagrįstą ajurvedos principais, visi gyvi organizmai susideda iš penkių elementų: eterio, oro, ugnies, vandens ir žemės. Šie elementai žmogaus kūne pasireiškia trimis gyvybinėmis energijomis (došomis) vata, pitta ir kapha (Tibete lung, tripa ir beken) pavidalu. Šios trys energijos valdo harmoningą mūsų psichosomatinių funkcijų sąveiką.

Vata: fizinė ir psichinė veikla, kraujotakos ir limfinė sistema, nervų sistema ir kvėpavimo takai

Pitta: virškinimas ir medžiagų apykaita, kepenų ir kraujo kokybės funkcionavimas, smegenų veikla ir jutiminis suvokimas, kūno temperatūra ir odos išvaizda

Kapha: griaučių sistema ir raumenys, sąnariai ir kūno skysčiai, gyvybingumas ir imuninė sistema

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: nervų ir hormonų pusiausvyra, širdies ir kraujagyslių sistema, virškinimas ir žarnyno veikla, gyvybingumas ir imuninė sistema

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Labas rytas, dėkoju už jūsų arbatas, kurios yra labai naudingos ir veiksmingos. Aš dažnai rekomenduoju juos savo pacientams ir naudoju juos pati.

Léčitelka Jitka Pivodová, Tábor

Jau kurį laiką naudoju arbatas. Jos veiksmingos geram miegui, nusiraminimui, susikaupimui ir harmonizavimui, valo kraują, šalina hemorojaus mazgus. Tas, kuris sugalvojo šiuos mišinius, turėjo būti genijus.

Jirka

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2–3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

migdomoji vitanija, azijinė centelė, riešutinis lotosas, paprastasis saldymedis, ceiloninis cinamonas (žievė), indiškasis agrastinis lapainis, dirvinė mėta

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

HIMALAJŲ ATGAIVA 

Gaivi arbata gyvybinei energijai padidinti

8,49 €
-+

ATMINTIES PABUDIMAS

Žvalinanti arbata protiniam budrumui

8,49 €
-+

KALNŲ JĖGA

Stiprininanti arbata- „tūkstančių jakų“ galia

8,49 €
-+

ARBATOS MEDITACIJA

Raminanti arbata, užtikrinanti emocinę pusiausvyrą

8,49 €
-+

RAMINANTIS ATSIPALAIDAVIMAS

Atpalaiduojanti arbata ramioms gerovės akimirkoms

8,49 €
-+