Veido priežiūra & oda

SVEDAPRASH

Ayurvedinis valantis eliksyras

  • Širdžialapė raudė veikia kaip vidinės odos priežiūros priemonė
  • Baltasis santalas valo kraują ir prisideda prie odos grynumo išlaikymo
  • Padeda išlaikyti sveiką odos spalvą
  • Plaukuotasis viršūklis veikia kaip antioksidantas, skatinantis odos audinių gyvybingumą
  • Juodasis pipiras sustiprina kepenų funkcijas
  • Palaiko kraujotaką ir valo odą
  • Dažinė ciberžolė turi teigiamą poveikį sveikai kepenų veiklai, pašalina poodinius toksinus ir palaiko optimalią odos būklę

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Jūsų patarimu, 3 savaites naudojau PITTA arbatą su SVEDAPRASH eliksyru, o dabar jau antros savaitės pabaigoje su arbata NIMBA ir taip pat su SVEDAPRASH eliksyru. Mano oda labai pagerėjo. Išgijo, naujų apraiškų neatsiranda ir esu patenkinta.

Petr Dražan

Svedaprash yra vaistažolių eliksyras, kuris pasižymi organizmą valančiu poveikiu, stimuliuojančiai veikia odos priežiūrai ir sveikai veido spalvai. Odos audinio sutrikimus sukelia netinkama mityba, storosios žarnos priemaišos, toksiškumas kraujyje, dehidracija, per didelis cukraus, druskos, riebalų ar cheminių stimuliatorių vartojimas. Šie sutrikimai galiausiai sukelia odos alergijas, infekcijas, egzemą, atopinį dermatitą, dilgėlinę, odos niežėjimą, psoriazė, bėrimus, rožinę, spuogus, virimą, mikozę, kandida, karpas, pigmentines dėmes ir hemorojų.

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

širdžialapė raudė, baltasis santalas, plaukuotasis viršūklis, juodasis pipiras, dažinė ciberžolė, indiškasis agrastinis lapainis, indiškasis raugerškis, tikrasis imbieras, tikrasis vynmedis, ilgasis pipiras, karpotasis viršūklis, širdžialapė drabsnė, ceiloninis cinamonas, paprastasis saldymedis, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojami produktai

NIMBA

Odos & grožio priežiūra

NIMBA
8,49 €
-+

BHRINGARAJ

Plaukų priežiūra

BHRINGARAJ
8,49 €
-+

GAURI

Priešgrybelinis imunitetas

GAURI
8,49 €
-+

HARIDRA

Odos regeneracija

HARIDRA
8,49 €
-+

KARAVI

Maisto netoleravimas & jautrus virškinimas

KARAVI
8,49 €
-+