Besilaukiančioms moterims

DHANYAKA

Žolelių mišinys besilaukiančioms moterims

  • Indiškasis agrastinis lapainis teigiamai veikia virškinamojo trakto funkcijas
  • Blakinė kalendra palaiko gerą virškinimą ir padeda esant vidurių pūtimui
  • Širdžialapė drabsnė pagerina psichologinę būklę ir emocinę pusiausvyrą
  • Gulsčioji ragužė pagerina reprodukcijos sistemos hormonų pusiausvyrą
  • Azijinė centelė optimizuoja psichinę būklę

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: nėštumas

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Geros dienos, ačiū :). Arbatos tikrai nuostabios ir svarbiausia - padeda!!!! Po savaitės sąžiningo gėrimo – pirmasis kokybiškas rezultatas. Tai buvo paskutinis mano išsigelbėjimas....

B. Baumruková, Čechtice

Sveiki. Prieš mėnesį pradėjau gerti jūsų arbatas ir jaučiu pasikeitimą. Nesu toks nervingas kaip anksčiau ir mažiau prakaituoju. Geriu jūsų arbatas vietoj vandens, dviejų rūšių arbatos per dieną, 4-5 puodelius.

Kovácsová Ildikó, Bratislava

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcijas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įžeminamos į mažas dalis, kad būtų pasiektas geriausias ajurvedinių mišinių kokybės efektas. Norint pasiekti optimalų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes. Taigi bet koks saldiklis nerekomenduojamas.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

indiškasis agrastinis lapainis, blakinė kalendra, širdžialapė drabsnė, gulsčioji ragužė, azijinė centelė, kininis cinamonas, paprastasis saldymedis, vaistinė ožragė, paprastasis pankolis, kvapusis bazilikas

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

MEDHIKA

Maitinančioms moterims

MEDHIKA
8,49 €
-+

GUDUCHI

Virškinimas & apetitas

GUDUCHI
8,49 €
-+