Sąnarių judrumas

SLESAKA
  • Širdžialapė drabsnė palaiko optimalias sąnarių funkcijas
  • Pagerina kremzlės mitybą ir regeneraciją
  • Sustiprina bendrą raumenų ir skeleto sistemos atsparumą
  • Kininis cinamonas teigiamai veikia sąnarių judrumą
  • Dirvinė mėta padeda sumažinti raumenų ir sąnarių sustingimą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: sąnariai, kremzlės, raiščiai, standumas, artritas, reumatas, artrozė, sąnarių patinimas

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Aš tik pasakysiu, kad jūsų produktai yra stebuklingi ir man labai padeda! Mano partneriui skauda nugarą ir vartojame SLESAKA sąnariams. Labai ačiū, sveikinimai!

Anna, Espana

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi su SLESAKA arbata sąnariams. Norvegijoje dirbau kalnuose ir nešiojau po 50 kg maisto,tad pradėjau jausti sąnarių skausmus. Gėriau po 2-3 puodelius arbatos ir po 4 dienų skausmas visiškai praėjo. Aš ją geriu jau7 metus. Ačiū

Dušan

Laba diena, maždaug prieš metus susižalojau ranką pertempdama sausgysles, dėl kurių atsirado patinimas, pirštų nejudrumas, sausgyslės ir sąnarių audinių uždegimai. Panaudojus SLESAKA arbatą per keletą dienų pirštų patinimas dingo!!!

MUDr. Klimentová

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcijas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įžeminamos į mažas dalis, kad būtų pasiektas geriausias ajurvedinių mišinių kokybės efektas. Norint pasiekti optimalų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes. Taigi bet koks saldiklis nerekomenduojamas.

Paruošimas

3–5 minutes pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minučių.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcijas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

širdžialapė drabsnė, kininis cinamonas, dirvinė mėta, ceiloninis cinamonas, paprastoji pušis

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

ASTHIPRASH

Kaulams & sąnariams

ASTHIPRASH
10,79 €
-+

GOKSHURA

Nugaros raumenų atpalaidavimas

GOKSHURA
8,49 €
-+

SHALARI

Šlapimo apykaita & sąnariai

SHALARI
8,49 €
-+

KAPHA

Stimuliacija & gyvybingumas

KAPHA
8,49 €
-+

JACKFRUIT džiovinti vaisiai

Vitaminas C, A & baltymai

JACKFRUIT džiovinti vaisiai
6,49 €
-+