Kraujospūdžio normalizavimas

SARPAGANDHA
  • Stambiažiedis nardas padeda palaikyti normalų kraujospūdį
  • Atpalaiduoja nervų sistemą
  • Mažina stresą ir psichinę įtampą
  • Azijinė centelė teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių funkcejas
  • Teigiamai veikia kraujagyslių sistemą ir psichinę pusiausvyrą

Authentic AyurvedaPažvelkite į natūralių žolelių rinkimą ir arbatos gaminimą rankomis Nepale

 

Kategorija: aukštas kraujospūdis, įtampa, išsiblaškymas, stresas, neuroziniai simptomai

-+
Kaina: 8,49 €
įskaitant PVM

Labas rytas, pradėjau ruošti savo vyrui SARPAGANDHA arbatą nuo aukšto kraujospūdžio. Jis vartoja tabletes ir jo spaudimas vis didėjo. Po savaitės arbatos vartojimo kraujo spaudimas sumažėjo iki 125. Dėkojame, kad importavote arbatas.

Olga

Reguliariai vartojant SARPAGANDHA arbatą, man pavyko sumažinti hipertenziją vidutiniškai apie 20 mmHg, o gydytojas man nebeskiria tablečių. Esu įsitikinęs, kad gamtos jėga nugali. Ačiū!

Otto, Turnov

Prieš metus mano kraujospūdis pakilo. Dėl angliškų ir slovakiškų tablečių mano kraujospūdis tapo nestabilus. Savaitę gėręs šią arbatą aš tabletes padėjau. Man viskas gerai. Ačiū jums visiems!

Božena

Himalajų žolelės tradiciškai virinamos nuo 3 iki 5 minučių, jei jos tarnauja kaip priemonė, stiprinanti psichines ir kūno funkcejas. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą. Atskiros žolelių dalys (gėlės, vaisiai, sėklos, stiebai, lapai, žievė, šakniastiebiai ir šaknys) yra tikslingai susmulkinamos ir įvedinibiasųųžeminamos, į k mažasųsų ų efekta dalis Norint pasiekti optimálníų žolelių nuovirų poveikį, geriame arbatą šiltą, geriausia ryte prieš pusryčius, per dieną vieną valandą prieš valgį ir vakare prieš miegą. Naudojimo trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens būklės. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, paliekite vieną savaitę. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jo terapinio poveikio dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines sveikatos savybes.

Paruošimas

3–5 minut pavirinkite ant lėtos ugnies vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palaikykite 10 minut.

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Naudoti

Kai Himalajų žolės yra naudojamos stiprinti psichiką ir kūno funkcejas, jos yra tradiciškai virinamos tarp 3 ir 5 minučių. Toks nuoviras turi stipresnį poveikį, švelnesnį skonį ir teigiamai veikia mūsų virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelius. ekek. Arbatos yra geriamos kaip mūsų kasdienio gėrimo režimo dalis, kol nepraeina sveikatos sutrikimas. Jei vartojate vaistažolių terapijai, arbata gali būti naudojama nuo 1 iki 3 mėnesių, pagal dienos dozę nurodytą konkrečios arbatos etiketėje. Pabaigus vieną arbatos dėžutę, daroma vienos savaitės pauzė.

Rekomenduojama vienu metu naudoti ne daugiau kaip dviejų rūšių arbatas. Siekiant sumažinti dažnų negalavimų simptomus, galima keisti arbatas kasdien arba kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su vienos valandos intervalu. Geriant kaip prevencinę, stimuliuojančią ar palaikančią priemonę, žolelių užpilas gali būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant stipresnio poveikio sveikatai, arbatos geriamos šiltos prieš valgį. Specifinis kiekvienos arbatos skonis yra jos terapinio poveikio dalis ir yra siejamas su šešiais ajurvediniais skoniais ir jų poveikiais sveikatai. Taigi nerekomenduojama naudoti jokių saldiklių.

Perspėjimai: žolelės arbatai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25° C temperatūroje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Neskirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

stambiažiedis nardas, tikroji citrinžolė, azijinė centelė

Svoris

100 g birios arbatos

Rekomenduojami produktai

JATAMANSI

Stresas & psichinė pusiausvyra

JATAMANSI
8,49 €
-+

MARICHA

Kraujospūdžio stimuliavimas

MARICHA
8,49 €
-+

MAJJAPRASH

Smegenims & nervų sistemai

MAJJAPRASH
10,79 €
-+