Jūs esate čia

Širdies veikla & kraujotaka

Ajurvedinė namų terapija

  • ARJUNA stimuliuoja širdies veiklą ir palaiko širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatą
  • MANOPRASH optimizuoja cholesterolio kiekį, kraujotakos sistemą ir kraujospūdį

Ši ajurvedinė regeneracinė procedūra tinka optimaliai širdies veiklai ir širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimui. Širdies ir kraujagyslių sutrikimus sukelia nesveika mityba, per didelis gyvulinių riebalų ir druskos vartojimas, padidėjęs cholesterolio kiekis, perteklinė kalcio koncentracija, stresas, prieštaringi santykiai, agresyvios emocijos, rūkymas, aukštas kraujospūdis ir judėjimo stoka. Naudoti 1–3 mėnesius kartu su sveiku, neriebiu maistu, o geriausia-su vegetariška dieta. Praturtinkite savo kasdienę programą reguliariu atsipalaidavimu,meditacija ir fiziniu aktyvumu.

Kategorija: nutukimas, širdies silpnumas, aritmija, padažnėjęs širdies plakimas, perikarditas, dusulys, išemija, prasta kraujotaka, aukštas kraujospūdis, aterosklerozė, insultas, miokardo infarktas, venų varikozė, varikozinės opos

-+
-10% Kaina: 27,06 €
įskaitant PVM
Pradinė kaina: 30,07 €

Užsisakiau jūsų gaminius išbandyti savo biurui ir buvau labai patenkinta pakuote bei bendra gera energija, kurią pajutau ją atidarius. Ačiū, linkiu viso ko geriausio ir geros sveikatos 2022 metais.

Mgr. Vorel Luděk

Neseniai pas Jus pirkome arbatas ir eliksyrus...ir smagu kasdien atlikti džiaugsmingą ritualą kartu-ir plikyti ir gerti...ačiū :). Jūsų kompanija mums palieka labai malonų ir patikimąį spūdį. Geriausi linkėjimai

Tereza

Paruošimas

Ajurvedinė arbata: vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) pavirkite 3-5 minutes arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palikite 10 minučių pritraukti.

Ajurvedinis eliksyras: vartokite po 1 arbatini šaukšteli (5 g/arbatinis šaukštelis) 2–3 kartus per dieną arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Noredami paruošti skanu gerimą, sumaišykite 1 arbatini šaukšteli (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Rekomenduojamas dozavimas

Rekomenduojama ajurvedinės arbatos doze: 2-3 puodeliai per dieną.

Rekomenduojama ajurvedinio eliksyro doze: 1 arbatinis šaukštelis (5 g) 2-3 kartus per dieną.

Vartoti ryte tuščiu skrandžiu, dieną - 1 valandą prieš valgi ir vakare prieš miegą.

Naudoti

Kaip vartoti Ajurvedos arbatas

Himalajų žolelės yra fizinės ir psichinės funkcijos gerinimo priemonė. Tradiciškai arbata verdama 3 - 5 minutes. Toks nuoviras pasižymi stipresniu poveikiu, švelnesnio skonio ir teigiamai veikia virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Sveikatos sutrikimų trukmės laikotaryje arbata geriama  kasdieniniu skysčių gėrimo režimu. Gydant žolelėmis, galima naudoti arbatą nuo 1 iki 3 mėnesių pagal paros dozę, nurodytą konkrečioje etiketėje. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, padarykite savaitės pauzę.

Rekomenduojame vienu metu naudoti daugiausia dviejų rūšių arbatas. Įprastų negalavimų simptomų sumažinimui, arbatas galima keisti kasdien ar kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su valandos intervalu. Kai arbata geriama kaip profilaktinė, stimuliuojanti ar palaikomoji priemonė - žolelių užpilusgalima naudoti neribotą laiką. Veiksmingumui padidinti arbatos vartojamos šiltos ir prieš valgį. Specifinis skonis: kiekviena arbata yra jos gydomojo poveikio dalis ir atitinka šešių Ajurvedos savybių skonius. Taigi bet koks saldiklis nerekomenduojamas.

Kaip naudoti Ajurvedos eliksyrus

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) ir kūno sistemos (srotamsi) mitybą ir valymą. Eliksyrai yra kūnąir protą (rasajana) jauninančios ir atgaivinančios terapijos dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno arba vandens. Paprastai Ajurvedos medicinoje naudojama kaip terpė ar aplinka (anupama) paruošimui, naudojimui ir padeda geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kita terpė, didinanti terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra: medus, cukranendrių arba žalias sirupas, lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Galima vartoti ir daugiau eliksyrų  kaitaliojant juos per dieną ar savaitę, jei juos naudojame įprastiems simptomams normalizuoti, išlaikyti kūno ar proto pusiausvyrą. Norint pasiekti optimalų efektą,  naudokite tik vieną eliksyrą prieš valgį, išlaikant vienos valandos laiko tarpą. Sudėtingesnei kūno ir proto atstatymo terapijai, eliksyrus reikia vartoti ilgesnį Ajurvedinio gydymo laikotarpį - nuo 1 iki 3 mėnesių, dozė nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema pripažįsta drungną arba virtą pieną kaip įprastą sveikatos receptų ingredientą. Jis sumažina Pitta došos karštį ir raminaaudringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiemsvyraujančią Vata doša. Pienas skatina gyvybės jėgų susidarymą, o tai yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha dosha buvimu. Žmonės sujautria virškinimo sistema ar lėta medžiagų apykaita gali patirti virškinimo sutrikimų išgėrus pieno. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintų virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Nepatariama vartoti vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

Himalajų ajurvedinė arbata Arjuna: 1 vnt, Ajurvedinis valomasis eliksyras Manoprash: 2 vnt