Jūs esate čia

MANOPRASH

Širdis & kraujagyslės

MANOPRASH

Ayurvedinis valantis eliksyras

  • Plikasis viršūklis palaiko normalią širdies veiklą
  • Ceiloninis cinamonas gerina širdies ir kraujagyslių sistemą
  • Karpotasis viršūklis reguliuoja gliukozės ir cholesterolio kiekį kraujyje
  • Tikrasis vynmedis stimuliuojančiai veikia širdies ir kraujagyslių veiklą ir bei kraujospūdžio palaikymą normos ribose
  • Stimuliuoja veninę kraujotaką ir subalansuoja kraujagyslių elastingumą
  • Gali palengvinti‚ ‘‘sunkių kojų‘‘ jausmą
  • Širdžialapė drabsnė harmonizuoja neuro - endokrininę sistemą ir sukuria atsparumą stresui

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Hello. I ordered several products from you and I was satisfied with them. I plan to order another soon. Thank you.

Blažena

I am a medical doctor in Prague, Czech Republic. I work at a university hospital. Thanks to Everest Ayurveda company I had the opportunity to see or to hear of almost miraculous effects that your herb mixtures may have in some cases.

MUDr. Marie Mášková

Manoprashas yra vaistažolių eliksyras, kuris pasižymi valančiu, širdies ir širdies bei kraujagyslių sistemos veiklą optimizuojančiu poveikiu. Širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus lemia nesveika mityba, per didelis gyvūninių riebalų ir druskos vartojimas, padidėjęs cholesterolio kiekis, didelė kalcio koncentracija, stresas, rūkymas, padidėjęs kraujospūdis ir judėjimo stoka. Šie sutrikimai galiausiai sukelia nutukimą, širdies nepakankamumą, aritmiją, išemiją, arterinę sklerozė, kraujagyslių insultą, miokardo infarktą, venų varikozė, venų opas ir hemorojų.

Ingredientai

plikasis viršūklis, ceiloninis cinamonas, karpotasis viršūklis, tikrasis vynmedis, širdžialapė drabsnė, indiškasis agrastinis lapainis, tikrasis kardamonas, paprastasis granatmedis, tikrasis imbieras, dažinė ciberžolė, juodasis pipiras, ilgasis pipiras, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Kilmės šalis: Indija 

Rekomenduojami produktai

ARJUNA

Širdies veikla

ARJUNA
8,49 €
-+

ABHAYA

Kraujotaka & kraujagyslių elastingumas

ABHAYA
8,49 €
-+

VYANA

Kraujagyslių sistema

VYANA
8,49 €
-+

SARPAGANDHA

Kraujospūdžio normalizavimas

SARPAGANDHA
8,49 €
-+

MARICHA

Kraujospūdžio stimuliavimas

MARICHA
8,49 €
-+

RANJAKA

Geležis & kraujo kokybė

RANJAKA
8,49 €
-+

JAIPHAL

Antioksidantas & atjauninimas

JAIPHAL
8,49 €
-+

GOTU KOLA

Kognityvinių funkcijų senėjimas

GOTU KOLA
8,49 €
-+

RAJANI

Nervų sistema & koordinacija

RAJANI
8,49 €
-+