Inkstai & šlapimo takai

Ayurvedinis valantis eliksyras

  • Gulsčioji ragužė stimuliuojančiai veikia šlapimo sistemą
  • Tikrasis kardamonas subalansuoja inkstų ir šalinimo sistemos funkcionavimą
  • Gulsčioji glemžūnė padeda palaikyti sveiką šlapimo sistemą
  • Paprastasis saldymedis užtikrina normalų prostatos funkcionavimą
  • Širdžialapė drabsnė stimuliuojančiai veikia sąnarius ir šlapimo organus
  • Plaukuotasis viršūklis reguliuoja šlapimo rūgšties kiekį
  • Palengvina reguliarų šlapimo pašalinimą

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Sveiki, noriu patvirtinti, kad esu labai patenkinta jūsų gaminiais, kurie man labai padeda.

A. Adamowicz

Esu gydytojas Prahoje, Čekijoje. Dirbu universitetinėje ligoninėje. Everest Ayurveda kompanijos dėka turėjau galimybę pamatyti arba išgirsti beveik stebuklingą poveikį, kurį kai kuriais atvejais gali turėti jūsų žolelių mišiniai.

MUDr. Marie Mášková

Mutraprash yra vaistažolių eliksyras, skirtas optimaliai inkstų ir šlapimo takų veiklai. Šalinimo sistemos sutrikimus sukelia pernelyg didelis druskos, alkoholio, kavos ir kitų stimuliatorių vartojimas, nepakankamas skysčių gėrimas, susilpnėjusi inkstų funkcija, sumažėjęs vandens pasišalinimas, nereguliarus tuštinimasis, peršalimas ar psichinė įtampa. Šie sutrikimai galiausiai sukelia inkstų akmenligę, šlapimo takų infekcijas, šlapimo pūslės uždegimą, padidėjusią prostatą, reumatą, artritą, sąnarių patinimą, nugaros skausmus, egzemą ir psoriazę.

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

gulsčioji ragužė, tikrasis kardamonas, gulsčioji glemžūnė, paprastasis saldymedis, širdžialapė drabsnė, plaukuotasis viršūklis, indiškasis agrastinis lapainis, karpotasis viršūklis, ceiloninis cinamonas, tikrasis vynmedis, ilgasis pipiras, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojami produktai

VARUNA

Inkstai & šlapimo takai

8,49 €
-+

SHALARI

Šlapimo apykaita & sąnariai

8,49 €
-+

SLESAKA

Sąnarių judrumas

8,49 €
-+

GOKSHURA

Nugaros raumenų atpalaidavimas

8,49 €
-+