Skrandis & virškinimas

ANNAPRASH

Ayurvedinis valantis eliksyras

  • Plaukuotasis viršūklis prisideda prie optimalaus virškinimo trakto veikimo
  • Blakinė kalendra užtikrina gerą virškinimą ir sumažina vidurių pūtimą
  • Tikrasis kardamonas raminančiai veikia virškinimo sistemą
  • Tikrasis imbieras keliaujant mažina skrandžio jautrumą
  • Kvapnusis gvazdikmedis skatinančiai veikia apetitą
  • Paprastasis saldymedis stimuliuojančiai veikia jautrių žmonių skrandžio gleivinę
  • Indiškasis agrastinis lapainis stimuliuoja virškinamąjį traktą

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Sveiki, pradėjau vartoti Jūsų produktus maisto netoleravimui glitimui ir laktozei - norėjau "išsigydyti" natūraliu būdu. Ilgai ir reguliariai vartojant

Adam P., Bratislava

Annaprash yra vaistažolių eliksyras, kuris pasižymi organizmą valančiu, virškinimo ir skrandžio veiklos gerinančiupoveikiu. Virškinimo sutrikimus sukelia nesveika mityba, netinkamas maistas, toksinių medžiagų vartojimas arba per didelis stresas. Kas galiausiai sukelia virškinimo funkcijos nestabilumą, nestabilią medžiagų apykaitą, nepakankamą maisto medžiagų pasisavinimą, apetito trūkumą, pykinimą, viduriavimą, rėmenį, skrandžio rūgštingumą, gastritą ir pepsinę opą.

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

plaukuotasis viršūklis, blakinė kalendra, tikrasis kardamonas, tikrasis imbieras, kvapnusis gvazdikmedis, paprastasis saldymedis, indiškasis agrastinis lapainis, širdžialapė drabsnė, tikrasis vynmedis, kmyninis kuminas, paprastasis granatmedis, juodasis pipiras, ilgasis pipiras, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojami produktai

SHUNTHI

Skrandis & žarnynas

SHUNTHI
8,49 €
-+

GUDUCHI

Virškinimas & apetitas

GUDUCHI
8,49 €
-+

TRIPHALA

Valymas & detoksikacija

TRIPHALA
8,49 €
-+

PACHAKA

Mažinti priklausomybėms & abstinencijai

PACHAKA
8,49 €
-+