Jūs esate čia

AMBUPRASH

Kasai & cukraus reguliavimui

AMBUPRASH

Ayurvedinis valantis eliksyras

  • Miškinė pokštenė padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje laikantis diabeto dietos
  • Svaidenis stimuliuoja stimuliuoja gliukozės šalinimą kraujyje
  • Plaukuotasis viršūklis palaiko optimalų cukraus ir cholesterolio kiekio metabolizmą
  • Širdžialapė drabsnė reguliuoja cukraus kiekį kraujyje ir riebalų apykaitą
  • Gulsčioji ragužė teigiamai veikia šlapimo sistemos veiklą
  • Didysis debesylas kontroliuoja apetitą, optimizuoja virškinimą ir padeda pašalinti skysčių perteklių iš organizmo

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Hello, I would like to confirm that I am very satisfied with your products, which help me a lot.

A. Adamowicz

Ambuprash yra vaistažolių eliksyras, kuris pasižymi organizmą valančiu, vandens apykaitos ir kasos veikimą optimizuojančiu poveikiu - laikantis diabetinės dietos. Nesveikas gyvenimo būdas, per didelis maisto kiekis, kuriame gausu riebalų, netinkama cukraus apykaita ir vandens įsisavinimo kasoje sutrikimai sukelia cholesterolio ir cukraus kiekio kraujyje padidėjimą. Dėl to sutrinka insulino gamyba, susergama diabetu, arteriosklerozę, formuojasi audinių edema, kūno dehidratacija, troškulys, dažnas šlapinimasis, silpnumas, mielių infekcijos, nutunkama ir sutrinka inkstų funkcionavimas.

Ingredientai

miškinė pokštenė, svaidenis, plaukuotasis viršūklis, širdžialapė drabsnė, gulsčioji ragužė, didysis debesylas, indiškasis agrastinis lapainis, rausvasis gvazdikmedis, dažinė ciberžolė, tikroji citrinžolė, rytinis koralmedis, ghee (lydytas sviestas), steviolio glikozidai

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Kilmės šalis: Indija 

Rekomenduojami produktai

MAHAPHALA

Diabetinė dieta

MAHAPHALA
8,49 €
-+

ABHAYA

Kraujotaka & kraujagyslių elastingumas

ABHAYA
8,49 €
-+

VIDANGA

Lieknėjimas & dieta

VIDANGA
8,49 €
-+

VARUNA

Inkstai & šlapimo takai

VARUNA
8,49 €
-+

GAURI

Priešgrybelinis imunitetas

GAURI
8,49 €
-+