Jūs esate čia

Graži oda-pabandykite Ajurvedinį apsivalymą III

Trečioji valomojo ciklo dalis užbaigia mūsų pavasarines ajurvedines procedūras - po kovo mėnesio limfos ir kepenų valymo bei balandžio mėnesio žarnyno valymo nuo alergenų, pateikiame jums patarimą, kaip atlikti paskutinį valymą, kuris bus naudingas jūsų odai.

Po pavasarinių detoksikacijos mėnesių ateina vasaros laikotarpis, o kartu su vasara ateina mėnesiai, kuriuos Ajurveda laiko idealiais organizmo atgaivinimui. Šiuo laikotarpiu išvalytas organizmas turėtų gerai sustiprėti ir atkurti savo organizmo funkcijas, pritaikius tikslingą atgaivinimo terapiją, kurią ajurveda vadina rasajana. Ši atjauninamoji terapija skirta kūno audiniams, kurie dėl tinkamai veikiančios medžiagų apykaitos (išvalytos nuo toksinų ir atliekų - aimos) nuolat atsinaujina ir stiprina odžos (imuninės sistemos esencijos) susidarymą taip pat ją maitina.

Gegužės mėnesiui vėl parengėme dvi procedūras, iš kurių galite išsirinkti vieną. Abi jos veikia kaip vidinės odos priežiūros priemonės, todėl naudojamos į vidų. Šios procedūros valo ir kartu atgaivina odos audinius.

Ajurvedinės žolelės, kurių yra produktuose, valo kraują, taigi ir odą pagal paprastą ajurvedinę taisyklę - kraujo kokybę ir švarumą atspindi odos kokybė ir švarumas. Todėl odos audinių pakitimai, tokie kaip aknė, egzema, bėrimai, aftos, opaligės, mikozės ir panašūs, yra susiję su toksinių medžiagų pertekliumi kraujyje. Toksinės medžiagos patenka į kraują iš pagrindinių mūsų medžiagų apykaitos organų, ypač iš kepenų ir storosios žarnos.

Kad ajurvedinis odos gydymas padarytų jums įspūdį, 3-4 savaites vartokite vieną iš rekomenduojamų procedūrų, laikydamiesi paprastų pagrindinių taisyklių, jas rasite žemiau.

Ajurvedinis detoksikacijos gydymas

 

  • Trukmė: 3-4 savaitės,
  • Naudojimas: 2-3 kartus per dieną,
  • Kada naudoti: ryte tuščiu skrandžiu, dienos metu 1 valandą prieš valgį arba po jo ir vakare prieš miegą,

 

Pasirinkite iš dviejų variantų atsižvelgdami į savo sveikatos būklę ir poreikį:

1. Kraujo ir odos detoksikacija

Šios procedūros pagrindinė dalis - Gauri arbata, kuri pašalina toksinus iš kraujotakos. Dėl sudėtyje esančios ciberžolės ir kitų panašų poveikį turinčių ajurvedinių žolelių, ji pasižymi stipriu priešuždegiminiu poveikiu. Ši arbata puikiai tinka odos mikozėms ir grybeliams gydyti. Sudėtyje esantis baltasis santalas turi tiesioginį poveikį tiek kraujo grynumui, tiek gerai odos būklei ir bendram kūno bei minčių atsipalaidavimui. Kita iš sudėtyje esančių žolelių - cinamonas - palaiko normalų cukraus kiekį kraujyje. Ši arbata taip pat padeda gydyti hemorojų.

Procedūros metu vartojami du eliksyrai - maistinis Raktaprash, skirtas kepenų regeneracijai ir kraujo audinio atkūrimui, bei valomasis Svedaprash, kuris atsakingas už mitybą ir odos švarumą. Pirmąsias 10-14 gydymo dienų vartokite Raktaprash eliksyrą su Gauri arbata, o vėliau pereikite prie Svedaprash. Eliksyrus visada gerkite su ajurvedine arbata arba šiltu vandeniu.

2. Odos priežiūra

Alternatyva ankstesniam gydymui yra „Nimba“ arbatos derinys su „Svedaprash“ eliksyru. Nimbos arbata gerai valo kraują, todėl jos vartojimas teigiamai veikia netik kraujotaką ir odos būklę, jos švarumą ir spindesį. Ji taip pat yra viena geriausių moteriškų arbatų - reguliuoja menstruacijų ciklą, padeda esant makšties išskyroms, cistoms ir pradinėms onkologinių problemų stadijoms. Svedaprash eliksyras tuomet veikia kaip stiprus antioksidantas, užtikrinantis odos audinių gyvybingumą, jis veikia prevenciškai prieš raukšlių ir pigmentinių dėmių susidarymą. Sudėtyje esančios vaistažolės, tarp jų ir ajurvedinė manjišta, stipriai valo ir regeneruoja odą, mažina atopinį dermatitą, odos niežulį, psoriazę, egzemą, dilgėlinę ir bėrimus.

Abiejų procedūrų metu rekomenduojame odą tepti grynu sezamų aliejumi.

Atsiliepimas: Sveiki, nusipirkau „Nimbos“ arbatos, iš pradžių skirtos nuo spuogų, maždaug po dviejų mėnesių šio mišinio gėrimo „bėrimas“ visiškai išnyko nuo veido, be to, palengvėjo ir menstruacijų skausmai. Esu labai patenkinta šia arbata. Ačiū.

Su pagarba, Adelė K.

Ajurvedinių sveikatos procedūrų naudojimas ir paruošimas

Vaistažolių arbatą visada virkite 3-5 minutes, tai yra daug veiksmingiau nei tiesiog nukošti karštu vandeniu užpiltą vaistažolių mišinį. Vienas arbatinis šaukštelis mišinio skirtas 250 ml vandens (vienam puodeliui). Tačiau arbatos galite pasidaryti daugiau, kad jos užtektų visai dienai. Arbatą visada gerkite šiltą (galite laikyti termose).

Žolelių eliksyro tiesiog pakabinkite arbatiniu šaukšteliu ir suvalgykite. Vartokite po 1 arbatinį šaukštelį 2-3 kartus per dieną užgeriant ajurvedine arbata. Eliksyrą visada gerai užgerti, taip jis geriau pasisavinamas. Jį taip pat galite užgerti su šiltu vandeniu arba augaliniu pienu. Skirtingai nuo atgaivinimo ir regeneracijos procedūrų, valymo metu nerekomenduojame vartoti karvės pieno.

Valymo procedūros metu rekomenduojama laikytis režimo.

Rekomenduojamas režimas valymo procedūros metu

Organizmo valymo procesą, žinoma, palengvina judėjimas, kuris pats savaime turi natūralų detoksikuojamąjį poveikį. Jis prisideda prie greitesnės medžiagų apykaitos, kai lengviau ištuštėja žarnynas.

Judėjimas skatina prakaitavimą ir kenksmingų organizmo atliekų išsiskyrimą iš organizmo bei oksiduoja visas ląsteles, kurios geriau gauna ne tik reikalingas maistines medžiagas, bet ir praną - vieną iš trijų gyvybinių energijų (kitos dvi yra tejas ir ojas). Prana palaiko tokias gyvybines funkcijas kaip kvėpavimas, širdies ir kraujagyslių sistemos veikla bei smegenų veikla.

Atliekant tikslinį valymą, svarbiausias paros metas yra rytas. Štai trys pagrindiniai žingsniai, kurių turėtumėte laikytis pabudę:

  •   Išsimaudykite ar nusiprauskite po dušu (per naktį organizmas per odą išskiria atliekas).
  •   Išgerkite stiklinę šilto vandens su citrina ir atlikite 5 minučių kvėpavimo pratimus, kurie suteikia protui ramybės ir teigiamos energijos: kvėpuokite labai lėtai ir tyliai - taip, kad jei kas nors jums į nosį įkištų ploną siūlą, jis nejudėtų. O iškvėpdami stenkitės iškvėpti dar lėčiau, nei įkvėpėte.
  •   Išgerkite puodelį valomosios ajurvedinės arbatos kartu su šaukšteliu vaistažolių eliksyro (atidėkite pusryčius bent 30 minučių, kol vaistažolių preparatai gerai įsigers).

Rekomenduojame bent 3 kartus per savaitę lengvai bėgioti arba greitai vaikščioti. Eikite miegoti prieš vidurnaktį.

Dieta valymosi metu

Detoksikacijos procedūros metu iš mitybos raciono išbraukite mėsą ir pieno produktus. Jei esate prie jų pripratę, pasistenkite gerokai sumažinti jų vartojimą - tai savaime bus palengvinimas organizmui. Taip pat stenkitės apriboti šokolado, sausainių ir saldumynų su baltuoju cukrumi vartojimą. Šiuos skanėstus pakeiskite šviežiais arba džiovintais vaisiais be konservantų, nesūdytais riešutais ir šviežiomis daržovėmis. Taip pat pakankamai išgerkite švaraus vandens, o iš gėrimų išbraukite kavą, alkoholį, stimuliatorius ir saldžius limonadus.

Valymosi procesas gali sukelti laikiną šalutinį poveikį, pavyzdžiui, galvos skausmą, nuovargį ir galūnių sunkumą. Nemalonus jausmas susijęs su toksinų išsiskyrimu iš organizmo. Tačiau jei atkakliai laikysitės, valomoji procedūra kartu su fiziniais pratimais ir lengvu šviežiu maistu suteiks jums daugiau energijos ir tvirtesnę sveikatą.

Dėkojame, kad sekate mūsų pavasarinio valymo ciklą. Vasarai ruošiame ajurvedines rekomendacijas organizmui atjauninti ir atgaivinti, vadinamuosius „Rasajanos“ patarimus. Sekite mus ir linkime sėkmės!

Rekomenduojami produktai

Kraujo ir odos detoksikacija

Ajurvedinė namų terapija

Kraujo ir odos detoksikacija
-10% 27,06 €
Pradinė kaina: 30,07 €
-+