Jūs esate čia

CHYAWANPRASH - senovinis gyvybės eliksyras

Dėl savo gaivinančio poveikio Chyawanprash Indijoje jau daugelį amžių vadinamas „gyvybės eliksyru“ arba „jaunystės eliksyru“ ir naudojamas rasayana arba atjauninimo terapijoje, kurios pagrindinis tikslas - atkurti gyvybinę energiją, jaunatvišką gyvybingumą ir bendrą psichosomatinę organizmo būklę.

Gyvybės eliksyras ir jo kilmė

Pasak vienos iš senųjų indų legendų, senovėje gyveno senas išminčius Čjavanas, kuris gyvenimo pabaigoje atrado naudingą žolelių derinį su dangiškuoju vaisiumi Amalaki. Manoma dėka šio eliksyro jis susigrąžino sveikatą ir jaunystę bei sulaukė gilios senatvės.Pasak kitų šaltinių, tai atrado ašvinai, pusiau dieviškos kilmės broliai, vadinami dievų gydytojais, patys apdovanoti gydomąja galia. Jie išminčiui Chyawanui paruošė šį stebuklingą žolelių eliksyrą iš Amlos ir iš beveik penkiasdešimties kitų ajurvedinių žolelių, kad jis atgautų jaunystę ir gerą sveikatą. Nuo tada šis išskirtinis vaistažolių eliksyras nešioja išminčiaus vardą, o Chyawanprash tapo tradiciniu ajurvedinės medicinos preparatu, kuris naudojamas jau daugiau kaip du tūkstančius metų.

 Pirmasis dokumentuotas šio jaunystės eliksyro receptas randamas išminčiaus Čarakos Samhitos knygoje, kurią dar IV a. pr. m. e. parašė išminčius Čaraka. Jis aprašo jį kaip puikią priemonę fizinei ir psichinei sveikatai stiprinti.

 

 

Rekomenduojami produktai

CHYAWANPRASH

Sveikata & imunitetas

CHYAWANPRASH
12,89 €
-+