Raumenims & jėgai

MAMSAPRASH

Ajurvedinis maistinis eliksyras

  • Gulsčioji ragužė stiprina raumenų audinį
  • Gali padėti atplaiduoti įsitempusius raumenis ir sumažinti raumenų sustingimą
  • Migdomoji vitanija skatina raumenų masės augimą
  • Jis veikia kaip stimuliuojantis tonikas ir palaiko ištvermę ir raumenų našumą
  • Tikrasis imbieras pagerina raumenų veiklą
  • Jis suteikia energijos esant nuovargiui ir stiprina organizmo gyvybingumą
  • Standusis smidras padeda išlaikyti psichinę pusiausvyrą

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

Esu patenkinta arbatomis bei eliksyrais.

Pavel

Mamsaprash yra vaistažolių eliksyras, atkuriantis raumenų audinį (mamsa) ir optimizuojanti fizinę jėgą. Audinių pažeidimą sukelia nepakankamas baltymų suvartojimas ir nereguliarus mityba, dėl kurio susipnėja kūnas, nusilpsta raumenynas, raumenų ir kaulų sistemos atsparumas, nugaros skausmai, gali atsirasti gali atsirasti nugaros skausmai, stuburo išvaržos, sausgyslių ir sąnarių uždegimas, koordinacijos sutrikimai, miomų susidarymas, nuovargis, nerimas, nepasitikėjimas savimi ir psichinis nestabilumas.

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

indiškasis agrastinis lapainis, gulsčioji ragužė, migdomoji vitanija, tikrasis imbieras, standusis smidras, skiautėtoji puerarija, indinis sezamas (sėklos), vakarinis anakardis (riešutai - anakardžiai), ghee (lydytas sviestas),medus, cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojami produktai

UDANA

Kūno fizinis atsparumas

UDANA
8,49 €
-+

KUDZU

Raumenys & kūno rengyba

KUDZU
8,49 €
-+

GOKSHURA

Nugaros raumenų atpalaidavimas

GOKSHURA
8,49 €
-+

KALNŲ JĖGA

Stiprininanti arbata- „tūkstančių jakų“ galia

KALNŲ JĖGA
8,49 €
-+