Ajurvedinės mitybos batonėliai

Sveikas užkandis su vaistingaisiais Ajurvedos augalais greitam energijos papildymui ir sveikai mitybai. Sudėtyje yra išskirtinai maistingų indiškojo lapainio-Amalaki arba Amla vaisių (natūralaus vitamino C šaltinio) ir unikalaus Ajurvedos augalų derinio pagal individualius psichosomatinius vata, pitta arba kapha tipus. Šios trys gyvybinės energijos (došos) veikia visą parą- per 24 valandų ciklą, praeina per šešias biologines fazes, ir viena iš šių došų visada dominuoja.

Sveikas užkandis su ajurvediniais augalais – idealus kelionėse, sportuojant, mokykloje ar darbe. Tinka vegetarams ir veganams, sudėtyje nėra glitimo, pridėtinio cukraus ar konservantų. Mitybos batonėliai yra praturtinti subalansuotu Ajurvedos augalų mišiniu, turinčiu teigiamą poveikį  žmonėms, turintiems tipišką Vata, Pitta ar Kapha konstituciją.

Fizinės sveikatos ir geros psichinės būklės paslaptis slypi savosios konstitucijos pažinime ir aktyvioje jos priežiūroje, siekiant išlaikyti pusiausvyrą- tai Ajurvedos kasdienis ciklas. Tai, kas gera mums, gali netikti kitiems. Todėl visada būtina įsiklausyti į save ir viską pasirinkti pagal savo individualų konstitucinį tipą.

Atlikite orientacinį Došos testą ir atraskite savo konstituciją!

Ajurvedinės mitybos batonėliai

AMALAKI batonėlis VATA

Energija ir sveikata

4,65 €
-+

AMALAKI batonėlis PITTA

Balansas ir antistresas

4,65 €
-+

AMALAKI batonėlis KAPHA

Dieta ir fitnesas

4,65 €
-+