Jūs esate čia

Nugaros raumenys & pagalba stuburui

Ajurvedinė namų terapija

  • GOKSHURA  mažina sustingimą ir padeda nugaros raumenų atsipalaidavimui
  • MAMSAPRASH  stiprina stabilizavimo sistemos raumenis

Ši ajurvedinė regeneracinė procedūra tinka nugaros raumenims atpalaiduoti ir mobilumui tobulinti. Dažniausi nugaros ir stuburo skausmą sukeliantys veiksniai yra netinkama  kūno laikysena, sėdimas darbas, sunkus fizinis darbas, psichinė įtampa, per didelis darbo krūvis, neadekvatus arba per didelis sportinis aktyvumas, peršalimas, degeneraciniai pakitimai po traumos, susilpnėjusi inkstų funkcija. Tačiau pagrindinė priežastis yra stabilizavimo sistemos nusilpimas. Dėl to nusilpsta  skersiniai pilvo raumenys, pagrindiniai išilginiai stuburo  raumenys, dubens dugno raumenys ir pagrindinis diafragmos kvėpavimo raumuo. Susilpnėjusi pagrindinių raumenų funkcija, pasireiškia ūmiu ar lėtiniu nugaros skausmu, nestabiliu stuburu ties juosmeniu arba diskomfortu. Naudokite 1–6 mėnesius kartu su reguliariais pratimais, skirtais sustiprinti giliuosius stabilizavimo sistemos raumenis.

Kategorija: stuburo sustingimas, nugaros skausmas, disko pasislinkimas, koordinacijos sutrikimai, nuovargis, stresas, psichikos nestabilumas

-+
-10% Kaina: 27,06 €
įskaitant PVM
Pradinė kaina: 30,07 €

Užsisakiau jūsų gaminius išbandyti savo biurui ir buvau labai patenkinta pakuote bei bendra gera energija, kurią pajutau ją atidarius. Ačiū, linkiu viso ko geriausio ir geros sveikatos 2022 metais.

Mgr. Vorel Luděk

Paruošimas

Ajurvedinė arbata: vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) pavirkite 3-5 minutes arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palikite 10 minučių pritraukti.

Ajurvedinis eliksyras: vartokite po 1 arbatini šaukšteli (5 g/arbatinis šaukštelis) 2–3 kartus per dieną arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Noredami paruošti skanu gerimą, sumaišykite 1 arbatini šaukšteli (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Rekomenduojamas dozavimas

Rekomenduojama ajurvedinės arbatos doze: 2-3 puodeliai per dieną.

Rekomenduojama ajurvedinio eliksyro doze: 1 arbatinis šaukštelis (5 g) 2-3 kartus per dieną.

Vartoti ryte tuščiu skrandžiu, dieną - 1 valandą prieš valgi ir vakare prieš miegą.

Naudoti

Kaip vartoti Ajurvedos arbatas

Himalajų žolelės yra fizinės ir psichinės funkcijos gerinimo priemonė. Tradiciškai arbata verdama 3 - 5 minutes. Toks nuoviras pasižymi stipresniu poveikiu, švelnesnio skonio ir teigiamai veikia virškinimą, o tai leidžia tinkamai įsisavinti sveikatą stiprinančius Himalajų žolelių ekstraktus. Sveikatos sutrikimų trukmės laikotaryje arbata geriama  kasdieniniu skysčių gėrimo režimu. Gydant žolelėmis, galima naudoti arbatą nuo 1 iki 3 mėnesių pagal paros dozę, nurodytą konkrečioje etiketėje. Baigę kiekvieną arbatos dėžutę, padarykite savaitės pauzę.

Rekomenduojame vienu metu naudoti daugiausia dviejų rūšių arbatas. Įprastų negalavimų simptomų sumažinimui, arbatas galima keisti kasdien ar kas savaitę. Tokiu atveju arbatos geriamos atskirai su valandos intervalu. Kai arbata geriama kaip profilaktinė, stimuliuojanti ar palaikomoji priemonė - žolelių užpilusgalima naudoti neribotą laiką. Veiksmingumui padidinti arbatos vartojamos šiltos ir prieš valgį. Specifinis skonis: kiekviena arbata yra jos gydomojo poveikio dalis ir atitinka šešių Ajurvedos savybių skonius. Taigi bet koks saldiklis nerekomenduojamas.

Kaip naudoti Ajurvedos eliksyrus

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) ir kūno sistemos (srotamsi) mitybą ir valymą. Eliksyrai yra kūnąir protą (rasajana) jauninančios ir atgaivinančios terapijos dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno arba vandens. Paprastai Ajurvedos medicinoje naudojama kaip terpė ar aplinka (anupama) paruošimui, naudojimui ir padeda geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kita terpė, didinanti terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra: medus, cukranendrių arba žalias sirupas, lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Galima vartoti ir daugiau eliksyrų  kaitaliojant juos per dieną ar savaitę, jei juos naudojame įprastiems simptomams normalizuoti, išlaikyti kūno ar proto pusiausvyrą. Norint pasiekti optimalų efektą,  naudokite tik vieną eliksyrą prieš valgį, išlaikant vienos valandos laiko tarpą. Sudėtingesnei kūno ir proto atstatymo terapijai, eliksyrus reikia vartoti ilgesnį Ajurvedinio gydymo laikotarpį - nuo 1 iki 3 mėnesių, dozė nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema pripažįsta drungną arba virtą pieną kaip įprastą sveikatos receptų ingredientą. Jis sumažina Pitta došos karštį ir raminaaudringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiemsvyraujančią Vata doša. Pienas skatina gyvybės jėgų susidarymą, o tai yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha dosha buvimu. Žmonės sujautria virškinimo sistema ar lėta medžiagų apykaita gali patirti virškinimo sutrikimų išgėrus pieno. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintų virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Nepatariama vartoti vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Ingredientai

Himalajų ajurvedinė arbata Gokshura: 1 vnt, Ajurvedinis maistiniai eliksyras Mamsaprash: 2 vnt