Jūs esate čia

Nerimas ir depresija, persirgus virusine liga

Bloga nuotaika, padidėjusio jautrumo, liūdesio, nerimo ir depresijos apraiškos po ligos nėra retos. Fizinis silpnumas dažnai turi įtakos nervų sistemai ir psichinei būklei, kai organizmui sunkiau susidoroti su stresu ir net įprastomis gyvenimo situacijomis.

Gerą psichinę būklę galima palaikyti arba atkurti vartojant tinkamus ir tinkamai paruoštus vaistažolių preparatus kartu su sveika mityba, reguliariai mankštinantis gryname ore ir pakankamai ilsintis. Ajurvedos žolės, sinergiškai sujungtos į Jatamansi arbatą, labai tikslingai veikia organizmą. Pagrindinė sudedamoji dalis yra nardas (nardostachys jatamansi), kuris padeda atsipalaiduoti ir stiprina psichinę pusiausvyrą. Vaistažolė brahmi (Centella asiatica) veiksmingai skatina kraujo apytaką smegenų audinyje ir palaiko pažintines funkcijas. Ašvaganda (Withania somnifera) padeda atsinaujinti nervų sistemai ir didina atsparumą stresui. Valerijonas (Valeriana officinalis) ramina susijaudinusį žmogų ir suteikia ramybės. Smidrai (Asparagus racemosus) yra stiprus adaptogenas, gerinantis psichinę būseną ir reguliuojantis hormonų lygį. Žolė kudzu (Pueraria lobata) teigiamai veikia sveiką serotonino ir dopamino kiekį smegenyse ir apskritai stiprina organizmo gyvybingumą.

Norėdami pakankamai regeneruoti nervų sistemą, gerkite jatamansi arbatą su ajurvediniu eliksyru "Majjaprash". Šis maistiniu požiūriu vertingas žolelių džemas maitina nervinį audinį ir atkuria jo funkcijas bei veiklą. Be naudingojo ajurvedinio vaisiaus amlos arba amalakio (Emblica officinalis) ir lydyto sviesto (ghi), jo sudėtyje yra 11 žolelių, kurias ajurveda labai vertina dėl jų gilaus, bet kartu švelnaus ir subtilaus poveikio žmogaus psichikai. Sudėtyje, be ašvagandos, valerijono, nardo ir brahmi, yra vynuogių, citrinžolių, sandalmedžio, juodųjų pipirų, kmynų, saldymedžio ir imbiero.

Minėtus ajurvedos preparatus rekomenduojame vartoti esant psichikos sutrikimams, stresui, depresijai, neurozei, fobijai, maniakinei-depresinei psichozei, isterijai ir epilepsijai.

  • Arbatos ir eliksyro ruošimas: vieną arbatinį šaukštelį vaistažolių mišinio (apie 2 g) pavirkite 3-5 minutes arba užpilkite 250 ml verdančio vandens ir palikite 10 minučių pritraukti. Eliksyrą galite vartoti tiesiog nuo arbatinio šaukštelio ir užsigerti šiltu vandeniu arba arbata.
  • Rekomenduojama dozė: 2-3 puodeliai per dieną kartu su arbatiniu šaukšteliu eliksyro. Nevartokite valgio metu, bet išgerkite arbatos bent 1 valandą prieš valgį arba po jo.

Atrinkome jums keletą atsiliepimų:

„Sveiki. Turiu labai gerą patirtį su JATAMANSI arbata. Dėl sunkių gyvenimo problemų mane pradėjo kamuoti nemiga ir nerimas, kurie ilgainiui peraugo į depresiją. Iš pradžių išbandžiau ašvagandos arbatą nuo nemigos, bet, deja, jau buvau pasiekusi tokį etapą, kai drebėjo rankos, 24 valandas jaučiau įtampą ir svyravo nuotaikos, todėl ašvaganda padėjo tik šiek tiek, kaltė buvo mano, nes pasirinkau ne visai tinkamą arbatą savo sveikatos problemoms spręsti. Tikrą palengvėjimą pajutau tik išbandžiusi Jatamansi. Man pasiteisino derinti Jatamansi ir Ašvagandos arba Ašvagandos ir Rajani arbatas.” Su pagarba, Alex, Praha

Rekomenduojami produktai

JATAMANSI

Stresas & psichinė pusiausvyra

8,49 €
-+