Jūs esate čia

Attar - Karališkosios Indijos rytietiški kvapai

Išskirtiniai egzotiškų gėlių, medžių ir krūmų kvapai aromatinėse esencijose ir natūraliuose kvepaluose, arba "Attar", tradiciškai siejami su gyvenimu gražiuose Persijos šachų soduose, nuostabiuose didžiųjų Mogolų rūmuose ir karališkuose Indijos maharadžų dvaruose XV-XVIII a.

Žavingi rytietiškų sodų kvapai

Sodų paviljonuose medžiai, krūmai ir gėlės buvo išdėstyti įmantriai, kad jų kvapai ir formos harmoningai derėtų tarpusavyje. Karštomis dienomis kokosinių palmių ir visžalių kiparisų kupolai teikė vėsinantį pavėsį. Malonią atgaivą teikė rožių žiedlapiais nusėti vandens tvenkiniai, apsupti kvapiųjų vetiverijų žolės kupstų. Dekoratyviniai damaskinių rožių, violetinių, afrikinių vijoklių ir plumerijų krūmai skleidė egzotiškus kvapus, kurie maišėsi su skvarbiu mangų, apelsinų, figų ir granatmedžių vaismedžių aromatu. Šios esencijos persmelkdavo rūmų gyvenamąsias patalpas vakare, kuomet prie saldžių naktį žydinčių jazminų natų prisidėdavo svaiginantis pratios palergonijos ir kerinčio naktinio hiacinto, arba tuberozos, kvapo, skatinančio malonų ir ramų poilsį.

Rytietiški kvepalai

Valdant imperatoriui Akbarui, jo dvaro mokslininkai pradėjo kurti "Attar" kvepalus. Juos išpopuliarino ir toliau tobulino jo sūnus, Mogolų imperatorius Džahangiras, kuris laikomas šios pramonės šakos globėju, nes jo žmona, imperatorienė Nur Džahan, mėgo maudytis rožių žiedlapiais kvepiančioje vandens vonioje. Tuomet, imperatoriui pritariant, Mogolų dvaro alchemikai ėmė eksperimentuoti su natūraliais kvapais ir taip susiformavo gražių kvepalų iš rožių, jazminų, natūralaus muskuso, agarmedžio, sandalmedžio ir daugelio kitų natūralių ingredientų kūrimo tradicija, išlikusi iki šių dienų.

Eteriniai kvepalai ir smilkalai visada buvo svarbi kasdienio Rytų gyvenimo dalis. Senovės ajurvedos raštuose teigiama, kad "kvapų pusiausvyra atneša vidinį tobulumą". Todėl aromatinės esencijos nuo neatmenamų laikų laikomos labai naudingomis gerai sveikatai ir psichinei pusiausvyrai palaikyti.

7 kvapai iš nuostabiųjų Rytų

Mėgaukitės nuostabiais rytietiškų kvapų deriniais iš natūralių smilkalų lazdelių, pripildytų grynų eterinių aliejų. Smilkalų sudėtyje nėra bambuko lazdelių, cheminių medžiagų ar sintetinių aromatų. Septyni unikalūs kvapai, įkvėpti septynių istorinių asmenybių ir jų nepaprastų gyvenimo istorijų, vykusių didžiulėse senovės Indijos karalysčių žemėse, užburs jus prabangiu Rytus puošusių kvapų žavesiu.

* Gaivinantis muskuso kvapas - rytietiškas eterinis aromatas AKBAR, įkvėptas Mogolų imperatoriaus Akbaro

* Raminantis miramedžio kvapas - rytietiški eteriniai kvepalai SHIVAJI, įkvėpti legendinio karaliaus Šivadži

* Energizuojantis bergamočių aromatas - rytietiški eteriniai kvepalai MAHARANA PRATAP, įkvėpti Indijos didvyrio Maharanos Pratapo

* Kilnus miros kvapas - rytietiški eteriniai kvepalai KARMAVATI, įkvėpti Radžputų karalienės Karmavati

* Žavus jazminų aromatas - rytietiški eteriniai kvepalai JODHA BAI, įkvėpti Indijos imperatorienės Jodhos

* Mistiškas smilkalų aromatas - rytietiški eteriniai kvepalai MIRA BAI, įkvėpti karalienės šventosios Mira Bai

* Užburiantis vanilės aromatas - rytietiški eteriniai kvepalai MUMTAZ MAHAL, įkvėpti Mogolų karalienės Mumtaz

Uždekite smilkalus, įkvėpkite svaiginančio aromato ir leiskite sau nusikelti į istoriją, kurioje garbės jausmas, didvyriškumas, orumas, taip pat draugystė, meilė ir žmogiškas gerumas buvo ne tik žodžiai, užrašyti popieriuje, bet ir gyva žmonių istorijų tikrovė.

Rekomenduojami produktai

AKBAR

Gaivinantis muskuso kvapas

AKBAR
6,65 €
-+

SHIVAJI

Raminantis indinio miramedžio kvapas

SHIVAJI
6,65 €
-+

MAHARANA PRATAP

Energiją suteikiantis bergamočių kvapas

MAHARANA PRATAP
6,65 €
-+

KARMAVATI

Kilnus miros kvapas

KARMAVATI
6,65 €
-+

JODHA BAI

Žavingas jazminų kvapas

JODHA BAI
6,65 €
-+

MIRA BAI

Mistinis smilkalų kvapas

MIRA BAI
6,65 €
-+

MUMTAZ MAHAL

Patrauklus vanilės kvapas

MUMTAZ MAHAL
6,65 €
-+