Jūs esate čia

Ajurvedinė vaistažolių aromaterapija

Įvairūs žolelių, prieskonių ir gėlių aromatai ajurvedoje naudojami kaip svarbi psichinės sveikatos ir geros savijautos palaikymo sudedamoji dalis. Vaistažolių aromaterapija gali būti naudojama pranai, gyvybinei energijai, stiprinti ir taip palaikyti bendrą organizmo atsparumą.

Žolelių smilkalai jūsų namams

Vaistažolių aromaterapija 100 % natūralių smilkalų pavidalu išvalo mūsų namų ar darbo vietos patalpų orą. Aromaterapinių žolelių mišinys sukurtas pagal 5 elementus, kurie sukuria mūsų aplinką ir kurių tarpusavio harmonija tiesiogiai veikia tai, kaip joje jaučiamės, koncepciją.

Rankų darbo smilkalų lazdelių sudėtyje yra tik grynas ajurvedinių žolelių mišinys ir Persea odoratissima (kvapnioji persėja), kurios medžio tekstūra išlaiko lazdelių formą ir padeda joms tinkamai degti. Todėl šiuose smilkaluose nėra bambuko lazdelių, kurios į orą skleistų aštrų kvapą, o jų dūmai yra labai subtilūs ar net nepastebimi. Lengvas žolelių kvapas maloniai neįkyrus leidžia pajusti jų valomąją galią ir gaivų prisilietimą, gerinantį oro, kuriuo kvėpuojame, kokybę.

Indijos Vastu mokymas ir 5 elementai

Vastu shastra (vāstu śāstra) - tai vedų mokslas apie šventyklų, pastatų, namų, miestų, sodų ir viešųjų erdvių architektūrą ir projektavimą. Jis kilęs iš tos pačios vedų kultūros, kuri prieš tūkstančius metų mums atnešė ajurvedą ir jogą. Jogos asanos ir pranajamos kvėpavimo technikos taikomos žmogaus vidiniam pasauliui, o Vastu Shastra taikymas jį supančioje fizinėje aplinkoje skatina sveikatą, harmoniją ir pusiausvyrą jo išoriniame gyvenime.

Vastu grindžiama žiniomis apie penkių gamtos elementų - žemės (bhumi), oro (vayu), ugnies (agni), vandens (jala) ir erdvės (akasha) - sąveiką, su kuria dirbant stiprinamas gyvybinės energijos pranos srautas namuose. Kiekvienas elementas atitinka tam tikrą pasaulio kryptį, kuri padeda nustatyti, kaip išdėstyti daiktus erdvėje ir kokią erdvę skirti įvairioms gyvenimo sritims ir veikloms, kad jos visos klestėtų. Pagal "Vestu Šastrą" mūsų diena prasideda ir baigiasi namuose, todėl teigiamos atmosferos sukūrimas ir harmonijos įtvirtinimas yra nepaprastai svarbus mūsų proto, kūno ir dvasios gerovei.

 

Rinkitės iš 5 išskirtinių vaistažolių Vastu smilkalų pagal gamtos elementą, kurį norite sustiprinti savo namuose ar darbo vietoje:

 

  • AKASHA (erdvė), kad sukurtumėte harmoningą erdvę
  • VAYU (oras) gyvybinės energijos srautui stiprinti
  • AGNI (ugnis) šeimos židinio šilumai stiprinti
  • JALA (vanduo) - sėkmei ir klestėjimui gyvenime
  • BHUMI (žemė) ramiam poilsiui ir stabilumui namuose
"Mažesnė už menkiausią gyvybę, didesnė už begalinę visatą, siela kvėpuoja slaptoje žmogaus širdyje."  - Katha Upanishad

Rekomenduojami produktai

AKASHA

Harmonija

AKASHA
5,98 €
-+

VAYU

Gyvybės energija

VAYU
5,98 €
-+

AGNI

Meilė

AGNI
5,98 €
-+

JALA

Gerovė

JALA
5,98 €
-+

BHUMI

Sveikata

BHUMI
5,98 €
-+