Jūs esate čia

AMALAKI gėrimas NATŪRALUS

Imunitetui & skrandžiui bei virškinimui

AMALAKI gėrimas NATŪRALUS
  • Indiškasis agrastinis lapainis  (amalaki) teigiamai veikia virškinimo sistemą
  • Gali palankiai veikti skrandžio ir žarnyno veiklą
  • Vitaminas C gali pagerinti medžiagų apykaitą
  • Optimizuoja imuninės sistemos veiklą
  • Gali apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso
  • Gali pagerinti geležies įsisavinimą
  • Mažina išsekimą ir nuovargį
  • Gali teigiamai veikti nervų sistemą
  • Padeda skatinti kolageno gamybą
  • Gali pagerinti kraujagyslių, kremzlių, dantų ir dantenų būklę

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 9,89 €
įskaitant PVM

Galiu rekomenduoti jūsų gaminius. Arbatos rūšių turiu daug, akims jau sunaudojau du eliksyrus. Šiuo metu geriu vieną eliksyrądėl imuniteto ir manęs dar laukia plaukų eliksyras. Jūsų viktorinoje laimėjau tuos du :) karšti gėrimai taip pat puikūs. Aš ir toliau pirksiu jūsų gaminius. Linkiu daug sėkmės :)

Katarína, Prešov

Sveiki, tikrai rekomenduoju išbandyti kokteilius su karštų gėrimų mišiniais! Jie yra nuostabus pagalbininkas detoksikacijos procedūrose. Esu dėkingas, kad šie produktai yra prieinami ir tikiu, kad daugiau žmonių atras jų potencialą!

Adam P., Bratislava

Pastebėjau, kad nuo tada, kai gėriau AMALAKI ir valgiau jūsų džiovintus vaisius, mano plaukai nustojo slinkti. Net ataugo nauji, to nepatyriau jau kokius 15 metų. Dėkojame jūsų komandai, kuri siūlo žmonėms šiuos gamtos ir žmogaus pagalbos stebuklus.

Marta Brabcová

Ajurvedinių karštų gėrimų paruošimas skiriasi nuo žolelių arbatų, kurios yra verdamos. Karštų gėrimų milteliai arba „churna“ paprastai užplikomi verdančiu vandeniu. Norime pabrėžti, jog Amla karšti gėrimų mišiniai yra gaminami 100% natūralūs, RAW kokybės ir neturi jokių konservantų ar priedų. Todėl smulkiai sumalti milteliai niekada netirpsta vandenyje. Pats vertingiausias gėrime yra šis sumaltas žolelių mišinys, kurį reikia sumaišyti su šiltu vandeniu ir išgerti kartu su visu turiniu, įpylus šaukštelį medaus. Medus Ajurvedoje naudojamas kaip priemonė padedanti geriau įsisavinti vaistažoles į organizmą.

Paruošimas

Paruošimas: norėdami gauti sveiką ir skanų gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (apie 2 g) smulkiai sumalto mišinio 250 ml šilto vandens. Įlašinkite kelis lašus citrinos ir medaus pagal savo skonį. Vienoje 100 g pakuotėje yra 50 puodelių karšto gėrimo. Mišinio taip pat galima dėti į kokteilius ir šviežias sultis

Rekomenduojamas dozavimas

2-3 puodeliai per dieną

Ingredientai

indiškasis agrastinis lapainis

Svoris

100 g biraus mišinio