Jūs esate čia

KESHAPRASH

Plaukai & oda

KESHAPRASH

Ayurvedinis valantis eliksyras

  • Gulsčioji grąžulė žinoma kaip „plaukų karalius“, kuris išlaiko tinkamą odos būklę galvos srityje
  • Prisideda prie optimalaus kepenų ir tulžies pūslės funkcionavimo
  • Karpotasis viršūklis veikia kaip vidinis komponentas, kuris rūpinasi plaukų augimu ir kokybe
  • Paprastasis saldymedis funkcianuoja kaip antioksidantas, atgaivinantis odą
  • Plaukuotasis viršūklis padeda palaikyti sveikus odos audinius
  • Indiškasis agrastinis lapainis skatina gerą virškinimą ir stiprina imuninę sistemą
  • Standusis smidras palaiko psichinę gerovę ir bendrą kūno gyvybingumą

Authentic AyurvedaPažiūrėkite, kaip ruošiami ajurvediniai eliksyrai ir gėrimai iš Amalaki vaisių

 

-+
Kaina: 10,79 €
įskaitant PVM

I can only recommend your products. I have more types of tea, I have already used two elixirs for eyes. I am currently taking one for immunity and I still have a hair elixir waiting for me. I won those two in your quiz :) hot drinks are also excellent. I will continue to buy your products. I wish you a lot of success :)

Katarína, Prešov

Vaistažolių eliksyras Keshaprash koncentruojasi į plaukų kokybę ir skatina jų augimą. Plaukų retėjimą, slinkimą ir nuplikimą gali sukelti daug dalykų, kaip nepakankama mityba, nuvirškinimas, storosios žarnos užteršimas, sutrikusi kepenų funkcija, toksiškumas kraujyje, geležies trūkumas, susikaupęs stresas, sutrikusios skydliaukės ir hormoninės funkcijos, dehidracija, netinkamas cheminių vaistų vartojimas, bėrimai, egzema, dermatitas, dilgėlinė, psoriazė ar kandidozė. Plaukų struktūros pažeidimus taip pat gali sukelti per didelis plaukų purškalų ar kietų naudojimas, dažnas plaukų džiovinimas, neteisingas plaukų šepetys, plovimas ar netaisyklingas plaukų galiukų kirpimas.

Ingredientai

gulsčioji grąžulė, karpotasis viršūklis, paprastasis saldymedis, plaukuotasis viršūklis, indiškasis agrastinis lapainis, standusis smidras, tikrasis vynmedis, azijinė centelė, graikinis riešutmedis, vakarinis anakardis (riešutai - anakardžiai), riešutinė kokospalmė, indinis sezamas, ilgasis pipiras, tikrasis kardamonas, ceiloninis cinamonas, tikrasis imbieras, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas

Svoris

200 g žolelių eliksyras

Rekomenduojamas dozavimas

1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.

Naudoti

Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.

Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Kilmės šalis: Indija 

Rekomenduojami produktai

BHRINGARAJ

Plaukų priežiūra

BHRINGARAJ
8,49 €
-+

AMALAKI gėrimas NATŪRALUS

Imunitetui & skrandžiui bei virškinimui

AMALAKI gėrimas NATŪRALUS
9,89 €
-+

AMALAKI vaisių natūralus

Imunitetui & skrandis

AMALAKI vaisių natūralus
5,79 €
-+